| 271 |
МАЙОР |
2 |
3 |
1 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
271 |
| Нік: |
МАЙОР |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
109 |
| Попадань: |
11 |
| DMG: |
291 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 хв. 16 сек. |
| Останнє відвідування: |
24 червня 2026 г, 22:07 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
3 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 272 |
(1)Fancy | player |
3 |
4 |
3 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
272 |
| Нік: |
(1)Fancy | player |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
48 |
| Попадань: |
21 |
| DMG: |
523 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
5 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 червня 2026 г, 19:03 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
8 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 273 |
Макс Ухилянтські |
3 |
4 |
2 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
273 |
| Нік: |
Макс Ухилянтські |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
175 |
| Попадань: |
16 |
| DMG: |
583 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
5 хв. 52 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 червня 2026 г, 23:11 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 274 |
Mario |
142 |
143 |
40 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
274 |
| Нік: |
Mario |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
142 |
| Смертей: |
143 |
| Вбивств у голову: |
40 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
4053 |
| Попадань: |
857 |
| DMG: |
22371 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
4 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 год. 41 хв. 46 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 02:07 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
264 |
| Виграно за Т: |
41 |
| Виграно за CT: |
106 |
|
| 275 |
Артem-_- |
20 |
21 |
5 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
275 |
| Нік: |
Артem-_- |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
20 |
| Смертей: |
21 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
543 |
| Попадань: |
98 |
| DMG: |
2826 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
25 хв. 25 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 липня 2026 г, 18:22 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
42 |
| Виграно за Т: |
9 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 276 |
Fancy | player |
4 |
5 |
3 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
276 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
118 |
| Попадань: |
25 |
| DMG: |
686 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
2 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
11 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 червня 2026 г, 16:58 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
11 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 277 |
Miha |
10 |
11 |
4 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
277 |
| Нік: |
Miha |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
11 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
182 |
| Попадань: |
42 |
| DMG: |
1467 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
4 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 08:06 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
24 |
| Виграно за Т: |
11 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 278 |
MaX_XeX |
16 |
17 |
6 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
278 |
| Нік: |
MaX_XeX |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
16 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
259 |
| Попадань: |
79 |
| DMG: |
2533 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
21 хв. 27 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 липня 2026 г, 20:27 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
37 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 279 |
LL |
20 |
21 |
2 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
279 |
| Нік: |
LL |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
20 |
| Смертей: |
21 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
510 |
| Попадань: |
121 |
| DMG: |
2823 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
24 хв. |
| Останнє відвідування: |
21 червня 2026 г, 20:41 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
36 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 280 |
KeaKDasneik=0 |
22 |
23 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
280 |
| Нік: |
KeaKDasneik=0 |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
22 |
| Смертей: |
23 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
533 |
| Попадань: |
123 |
| DMG: |
3271 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
28 хв. 2 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 серпня 2026 г, 22:46 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
56 |
| Виграно за Т: |
22 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 281 |
чемп |
2 |
3 |
1 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
281 |
| Нік: |
чемп |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
83 |
| Попадань: |
9 |
| DMG: |
273 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 14:01 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
4 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 282 |
Unikov |
6 |
7 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
282 |
| Нік: |
Unikov |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
139 |
| Попадань: |
41 |
| DMG: |
896 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
9 хв. 54 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 16:50 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
16 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 283 |
ShuTka |
1 |
2 |
0 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
283 |
| Нік: |
ShuTka |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
24 |
| Попадань: |
3 |
| DMG: |
74 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 21:56 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
2 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 284 |
TOXA |
4 |
5 |
2 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
284 |
| Нік: |
TOXA |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
96 |
| Попадань: |
27 |
| DMG: |
856 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 серпня 2026 г, 14:47 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 285 |
[T-B] FURY1111 |
3 |
4 |
2 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
285 |
| Нік: |
[T-B] FURY1111 |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
127 |
| Попадань: |
11 |
| DMG: |
522 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 хв. 45 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 липня 2026 г, 13:32 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 286 |
+SOEASY+ |
1 |
2 |
1 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
286 |
| Нік: |
+SOEASY+ |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
32 |
| Попадань: |
5 |
| DMG: |
184 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 хв. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 22:30 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
2 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 287 |
Чикибряк |
27 |
28 |
6 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
287 |
| Нік: |
Чикибряк |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
27 |
| Смертей: |
28 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1329 |
| Попадань: |
191 |
| DMG: |
4334 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
57 хв. 31 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 серпня 2026 г, 00:33 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
77 |
| Виграно за Т: |
19 |
| Виграно за CT: |
29 |
|
| 288 |
I ℓ٥ﻻﻉ ٥υ ΛuMoH |
1 |
2 |
0 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
288 |
| Нік: |
I ℓ٥ﻻﻉ ٥υ ΛuMoH |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
42 |
| Попадань: |
9 |
| DMG: |
238 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 хв. 18 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 серпня 2026 г, 15:07 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
3 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 289 |
(1)KyJIbTyPuCt |
1 |
2 |
0 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
289 |
| Нік: |
(1)KyJIbTyPuCt |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
40 |
| Попадань: |
2 |
| DMG: |
154 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
2 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 29 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 липня 2026 г, 16:47 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 290 |
Бені |
3 |
4 |
2 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
290 |
| Нік: |
Бені |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
92 |
| Попадань: |
15 |
| DMG: |
512 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 14 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 21:54 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 291 |
NikitaPro |
17 |
18 |
4 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
291 |
| Нік: |
NikitaPro |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
17 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
466 |
| Попадань: |
98 |
| DMG: |
2543 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
21 хв. 39 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 серпня 2026 г, 22:24 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
46 |
| Виграно за Т: |
29 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 292 |
bAbKa+v+KeDah |
14 |
15 |
4 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
292 |
| Нік: |
bAbKa+v+KeDah |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
14 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
268 |
| Попадань: |
73 |
| DMG: |
2038 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 35 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 г, 22:42 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
22 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 293 |
*ZERER* |
49 |
50 |
13 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
293 |
| Нік: |
*ZERER* |
| Скіл: |
M (108)
|
| Вбивств: |
49 |
| Смертей: |
50 |
| Вбивств у голову: |
13 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1259 |
| Попадань: |
243 |
| DMG: |
8011 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
28 хв. 51 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 серпня 2026 г, 00:53 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
102 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
50 |
|
| 294 |
Fancy | player |
5 |
6 |
3 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
294 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
63 |
| Попадань: |
24 |
| DMG: |
840 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 хв. 21 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 г, 15:29 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 295 |
*ZERER* |
1 |
3 |
0 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
295 |
| Нік: |
*ZERER* |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
74 |
| Попадань: |
8 |
| DMG: |
199 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 серпня 2026 г, 00:15 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
8 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 296 |
absolvte |
6 |
8 |
2 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
296 |
| Нік: |
absolvte |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
8 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
115 |
| Попадань: |
35 |
| DMG: |
1131 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 51 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 г, 20:52 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 297 |
алкаш |
11 |
13 |
1 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
297 |
| Нік: |
алкаш |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
13 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
502 |
| Попадань: |
63 |
| DMG: |
1677 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
18 хв. 52 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 г, 23:52 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
20 |
| Виграно за Т: |
12 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 298 |
(1)[B] K o H T p E |
10 |
12 |
2 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
298 |
| Нік: |
(1)[B] K o H T p E |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
209 |
| Попадань: |
45 |
| DMG: |
1264 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 г, 22:42 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 299 |
офісник |
64 |
66 |
29 |
M (107)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
299 |
| Нік: |
офісник |
| Скіл: |
M (107)
|
| Вбивств: |
64 |
| Смертей: |
66 |
| Вбивств у голову: |
29 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2297 |
| Попадань: |
335 |
| DMG: |
10051 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 23 хв. 16 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 липня 2026 г, 22:19 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
102 |
| Виграно за Т: |
30 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 300 |
Fancy | player |
8 |
10 |
2 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
300 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
8 |
| Смертей: |
10 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
221 |
| Попадань: |
58 |
| DMG: |
1372 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
13 хв. 42 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 червня 2026 г, 13:23 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
20 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
7 |
|