| 1 |
Fancy | player |
441 |
270 |
132 |
M+ (129)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
1 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M+ (129)
|
| Вбивств: |
441 |
| Смертей: |
270 |
| Вбивств у голову: |
132 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
9097 |
| Попадань: |
2058 |
| DMG: |
65019 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
3 |
| Поставлених бомб: |
16 |
| Підірваних бомб: |
4 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 год. 24 хв. 56 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 серпня 2026 г, 14:14 |
| Заходів: |
9 |
| Зіграно раундів: |
679 |
| Виграно за Т: |
172 |
| Виграно за CT: |
202 |
|
| 2 |
wortex |
236 |
68 |
63 |
H- (137)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
2 |
| Нік: |
wortex |
| Скіл: |
H- (137)
|
| Вбивств: |
236 |
| Смертей: |
68 |
| Вбивств у голову: |
63 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
5161 |
| Попадань: |
1103 |
| DMG: |
32576 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
4 |
| Підірваних бомб: |
3 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 год. 36 хв. 3 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 липня 2026 г, 07:59 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
237 |
| Виграно за Т: |
55 |
| Виграно за CT: |
93 |
|
| 3 |
Byba |
456 |
354 |
109 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
3 |
| Нік: |
Byba |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
456 |
| Смертей: |
354 |
| Вбивств у голову: |
109 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
13407 |
| Попадань: |
2356 |
| DMG: |
64052 |
| Спроб розмінування: |
4 |
| Розмінувань: |
3 |
| Поставлених бомб: |
17 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
9 год. 20 хв. 48 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 липня 2026 г, 22:11 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
623 |
| Виграно за Т: |
141 |
| Виграно за CT: |
197 |
|
| 4 |
Tort1k |
288 |
188 |
109 |
M+ (122)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
4 |
| Нік: |
Tort1k |
| Скіл: |
M+ (122)
|
| Вбивств: |
288 |
| Смертей: |
188 |
| Вбивств у голову: |
109 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
6517 |
| Попадань: |
1326 |
| DMG: |
42346 |
| Спроб розмінування: |
26 |
| Розмінувань: |
4 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 год. 6 хв. 46 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 21:30 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
405 |
| Виграно за Т: |
131 |
| Виграно за CT: |
96 |
|
| 5 |
lineage2 |
125 |
60 |
50 |
M+ (123)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
5 |
| Нік: |
lineage2 |
| Скіл: |
M+ (123)
|
| Вбивств: |
125 |
| Смертей: |
60 |
| Вбивств у голову: |
50 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1838 |
| Попадань: |
451 |
| DMG: |
15867 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
3 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 32 хв. 46 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 00:24 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
139 |
| Виграно за Т: |
70 |
| Виграно за CT: |
17 |
|
| 6 |
FRAG |
136 |
72 |
35 |
M+ (127)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
6 |
| Нік: |
FRAG |
| Скіл: |
M+ (127)
|
| Вбивств: |
136 |
| Смертей: |
72 |
| Вбивств у голову: |
35 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
3384 |
| Попадань: |
694 |
| DMG: |
18841 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
9 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 58 хв. 47 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 серпня 2026 г, 20:28 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
149 |
| Виграно за Т: |
65 |
| Виграно за CT: |
27 |
|
| 7 |
piy piy |
116 |
52 |
56 |
M+ (119)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
7 |
| Нік: |
piy piy |
| Скіл: |
M+ (119)
|
| Вбивств: |
116 |
| Смертей: |
52 |
| Вбивств у голову: |
56 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1741 |
| Попадань: |
403 |
| DMG: |
16390 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 15 хв. 15 сек. |
| Останнє відвідування: |
Позавчора в 18:50 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
162 |
| Виграно за Т: |
56 |
| Виграно за CT: |
51 |
|
| 8 |
SIX7 |
72 |
9 |
27 |
H- (137)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
8 |
| Нік: |
SIX7 |
| Скіл: |
H- (137)
|
| Вбивств: |
72 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
27 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
785 |
| Попадань: |
289 |
| DMG: |
8987 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
5 |
| Підірваних бомб: |
2 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
36 хв. 58 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 липня 2026 г, 22:33 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
62 |
| Виграно за Т: |
36 |
| Виграно за CT: |
15 |
|
| 9 |
Dittro |
184 |
126 |
49 |
M (111)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
9 |
| Нік: |
Dittro |
| Скіл: |
M (111)
|
| Вбивств: |
184 |
| Смертей: |
126 |
| Вбивств у голову: |
49 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
4838 |
| Попадань: |
998 |
| DMG: |
25505 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
3 |
| Поставлених бомб: |
13 |
| Підірваних бомб: |
4 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 год. 16 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 липня 2026 г, 21:56 |
| Заходів: |
7 |
| Зіграно раундів: |
228 |
| Виграно за Т: |
49 |
| Виграно за CT: |
65 |
|
| 10 |
владосик228 |
131 |
76 |
33 |
M+ (118)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
10 |
| Нік: |
владосик228 |
| Скіл: |
M+ (118)
|
| Вбивств: |
131 |
| Смертей: |
76 |
| Вбивств у голову: |
33 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2482 |
| Попадань: |
610 |
| DMG: |
17920 |
| Спроб розмінування: |
10 |
| Розмінувань: |
4 |
| Поставлених бомб: |
8 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 год. 10 хв. 35 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 серпня 2026 г, 23:06 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
201 |
| Виграно за Т: |
70 |
| Виграно за CT: |
49 |
|
| 11 |
не ну а чо |
112 |
58 |
22 |
M+ (123)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
11 |
| Нік: |
не ну а чо |
| Скіл: |
M+ (123)
|
| Вбивств: |
112 |
| Смертей: |
58 |
| Вбивств у голову: |
22 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2378 |
| Попадань: |
598 |
| DMG: |
14983 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 28 хв. 2 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 11:32 |
| Заходів: |
4 |
| Зіграно раундів: |
123 |
| Виграно за Т: |
48 |
| Виграно за CT: |
15 |
|
| 12 |
IV:XX |
89 |
35 |
35 |
M+ (127)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
12 |
| Нік: |
IV:XX |
| Скіл: |
M+ (127)
|
| Вбивств: |
89 |
| Смертей: |
35 |
| Вбивств у голову: |
35 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1729 |
| Попадань: |
416 |
| DMG: |
12502 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 12 хв. 27 сек. |
| Останнє відвідування: |
31 липня 2026 г, 22:34 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
105 |
| Виграно за Т: |
21 |
| Виграно за CT: |
44 |
|
| 13 |
Sportik |
87 |
37 |
26 |
M+ (123)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
13 |
| Нік: |
Sportik |
| Скіл: |
M+ (123)
|
| Вбивств: |
87 |
| Смертей: |
37 |
| Вбивств у голову: |
26 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1572 |
| Попадань: |
449 |
| DMG: |
12041 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 14 хв. 11 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 22:34 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
66 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
27 |
|
| 14 |
максим |
144 |
97 |
36 |
M (109)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
14 |
| Нік: |
максим |
| Скіл: |
M (109)
|
| Вбивств: |
144 |
| Смертей: |
97 |
| Вбивств у голову: |
36 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2869 |
| Попадань: |
794 |
| DMG: |
22248 |
| Спроб розмінування: |
5 |
| Розмінувань: |
5 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 год. 14 хв. 9 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 серпня 2026 г, 11:20 |
| Заходів: |
4 |
| Зіграно раундів: |
280 |
| Виграно за Т: |
50 |
| Виграно за CT: |
107 |
|
| 15 |
ЧеKушА<BLa |
87 |
43 |
38 |
M+ (125)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
15 |
| Нік: |
ЧеKушА<BLa |
| Скіл: |
M+ (125)
|
| Вбивств: |
87 |
| Смертей: |
43 |
| Вбивств у голову: |
38 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1854 |
| Попадань: |
382 |
| DMG: |
12718 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 23 хв. 14 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 липня 2026 г, 22:19 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
103 |
| Виграно за Т: |
11 |
| Виграно за CT: |
52 |
|
| 16 |
Kayltz* |
59 |
17 |
19 |
M+ (128)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
16 |
| Нік: |
Kayltz* |
| Скіл: |
M+ (128)
|
| Вбивств: |
59 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
19 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
833 |
| Попадань: |
250 |
| DMG: |
7877 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
5 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
38 хв. 29 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 14:01 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
45 |
| Виграно за Т: |
20 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 17 |
`Juke |
101 |
59 |
51 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
17 |
| Нік: |
`Juke |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
101 |
| Смертей: |
59 |
| Вбивств у голову: |
51 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1747 |
| Попадань: |
434 |
| DMG: |
15215 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 34 хв. 15 сек. |
| Останнє відвідування: |
6 липня 2026 г, 15:04 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
153 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
80 |
|
| 18 |
LegalniyBusine$$ |
55 |
14 |
32 |
M+ (123)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
18 |
| Нік: |
LegalniyBusine$$ |
| Скіл: |
M+ (123)
|
| Вбивств: |
55 |
| Смертей: |
14 |
| Вбивств у голову: |
32 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
649 |
| Попадань: |
204 |
| DMG: |
8216 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
41 хв. 3 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 21:20 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
44 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
30 |
|
| 19 |
я гей блядь я пид |
55 |
15 |
24 |
M+ (125)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
19 |
| Нік: |
я гей блядь я пид |
| Скіл: |
M+ (125)
|
| Вбивств: |
55 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
24 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1474 |
| Попадань: |
221 |
| DMG: |
8298 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
46 хв. 43 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 липня 2026 г, 16:58 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
74 |
| Виграно за Т: |
45 |
| Виграно за CT: |
13 |
|
| 20 |
fedotik |
58 |
20 |
25 |
M+ (122)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
20 |
| Нік: |
fedotik |
| Скіл: |
M+ (122)
|
| Вбивств: |
58 |
| Смертей: |
20 |
| Вбивств у голову: |
25 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
922 |
| Попадань: |
256 |
| DMG: |
8631 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
37 хв. 56 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 липня 2026 г, 18:32 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
66 |
| Виграно за Т: |
26 |
| Виграно за CT: |
18 |
|
| 21 |
noob1k!# |
58 |
20 |
20 |
M+ (125)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
21 |
| Нік: |
noob1k!# |
| Скіл: |
M+ (125)
|
| Вбивств: |
58 |
| Смертей: |
20 |
| Вбивств у голову: |
20 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
701 |
| Попадань: |
222 |
| DMG: |
7295 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
25 хв. 50 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 липня 2026 г, 23:35 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
41 |
| Виграно за Т: |
16 |
| Виграно за CT: |
10 |
|
| 22 |
name` |
54 |
16 |
11 |
M+ (120)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
22 |
| Нік: |
name` |
| Скіл: |
M+ (120)
|
| Вбивств: |
54 |
| Смертей: |
16 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
867 |
| Попадань: |
242 |
| DMG: |
7480 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
35 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 18:04 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
51 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
34 |
|
| 23 |
Вадім |
85 |
48 |
33 |
M (111)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
23 |
| Нік: |
Вадім |
| Скіл: |
M (111)
|
| Вбивств: |
85 |
| Смертей: |
48 |
| Вбивств у голову: |
33 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1156 |
| Попадань: |
323 |
| DMG: |
12228 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
35 хв. 42 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 год. тому |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
100 |
| Виграно за Т: |
17 |
| Виграно за CT: |
37 |
|
| 24 |
DYKYI |
60 |
23 |
17 |
M+ (119)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
24 |
| Нік: |
DYKYI |
| Скіл: |
M+ (119)
|
| Вбивств: |
60 |
| Смертей: |
23 |
| Вбивств у голову: |
17 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
559 |
| Попадань: |
273 |
| DMG: |
7672 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
56 хв. 57 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 11:31 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
88 |
| Виграно за Т: |
60 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 25 |
BA |
58 |
22 |
21 |
M+ (118)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
25 |
| Нік: |
BA |
| Скіл: |
M+ (118)
|
| Вбивств: |
58 |
| Смертей: |
22 |
| Вбивств у голову: |
21 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
854 |
| Попадань: |
221 |
| DMG: |
8737 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
45 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
27 серпня 2026 г, 22:29 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
76 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
54 |
|
| 26 |
ZACK RYDER |
79 |
44 |
28 |
M+ (117)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
26 |
| Нік: |
ZACK RYDER |
| Скіл: |
M+ (117)
|
| Вбивств: |
79 |
| Смертей: |
44 |
| Вбивств у голову: |
28 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1874 |
| Попадань: |
368 |
| DMG: |
12355 |
| Спроб розмінування: |
4 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
11 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 35 хв. 38 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 червня 2026 г, 15:00 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
133 |
| Виграно за Т: |
45 |
| Виграно за CT: |
36 |
|
| 27 |
[*] Potop4ik |
102 |
68 |
30 |
M+ (116)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
27 |
| Нік: |
[*] Potop4ik |
| Скіл: |
M+ (116)
|
| Вбивств: |
102 |
| Смертей: |
68 |
| Вбивств у голову: |
30 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2344 |
| Попадань: |
536 |
| DMG: |
15358 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
5 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 36 хв. 35 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 г, 23:51 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
129 |
| Виграно за Т: |
45 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 28 |
sT.*RainN |
95 |
63 |
17 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
28 |
| Нік: |
sT.*RainN |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
95 |
| Смертей: |
63 |
| Вбивств у голову: |
17 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2577 |
| Попадань: |
482 |
| DMG: |
13522 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 5 хв. 40 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 серпня 2026 г, 23:21 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
160 |
| Виграно за Т: |
53 |
| Виграно за CT: |
40 |
|
| 29 |
~LeMuR~ :D |
46 |
17 |
15 |
M+ (122)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
29 |
| Нік: |
~LeMuR~ :D |
| Скіл: |
M+ (122)
|
| Вбивств: |
46 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
15 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1189 |
| Попадань: |
222 |
| DMG: |
6340 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
50 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 липня 2026 г, 15:23 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
60 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
40 |
|
| 30 |
Devas |
85 |
57 |
44 |
M+ (117)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
30 |
| Нік: |
Devas |
| Скіл: |
M+ (117)
|
| Вбивств: |
85 |
| Смертей: |
57 |
| Вбивств у голову: |
44 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1690 |
| Попадань: |
413 |
| DMG: |
14875 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
6 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 23 хв. 13 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 серпня 2026 г, 17:34 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
103 |
| Виграно за Т: |
57 |
| Виграно за CT: |
0 |
|