| 301 |
Fancy | player |
6 |
8 |
1 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
301 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
8 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
231 |
| Попадань: |
52 |
| DMG: |
1217 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
11 хв. 11 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 липня 2026 г, 22:10 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
14 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 302 |
28Руслан |
3 |
5 |
0 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
302 |
| Нік: |
28Руслан |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
375 |
| Попадань: |
20 |
| DMG: |
460 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 липня 2026 г, 22:23 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
8 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 303 |
GSClient | gam1ngcs-ms |
5 |
7 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
303 |
| Нік: |
GSClient | gam1ngcs-ms |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
215 |
| Попадань: |
31 |
| DMG: |
793 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 хв. 43 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 липня 2026 г, 22:43 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
8 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 304 |
(1)Fancy | player |
4 |
6 |
2 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
304 |
| Нік: |
(1)Fancy | player |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
227 |
| Попадань: |
24 |
| DMG: |
735 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 39 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 червня 2026 г, 23:03 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
10 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 305 |
Fancy | player |
2 |
4 |
0 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
305 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
44 |
| Попадань: |
17 |
| DMG: |
354 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 хв. 15 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 червня 2026 г, 21:45 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 306 |
Chort9029 |
1 |
3 |
0 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
306 |
| Нік: |
Chort9029 |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
44 |
| Попадань: |
10 |
| DMG: |
224 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 хв. 58 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 червня 2026 г, 20:47 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
4 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 307 |
rosti |
2 |
4 |
0 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
307 |
| Нік: |
rosti |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
69 |
| Попадань: |
22 |
| DMG: |
392 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 51 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 липня 2026 г, 17:19 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 308 |
kinza}{:{}!{}?% |
7 |
9 |
3 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
308 |
| Нік: |
kinza}{:{}!{}?% |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
7 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
159 |
| Попадань: |
35 |
| DMG: |
1145 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 серпня 2026 г, 16:12 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
12 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 309 |
(1)Fancy | player |
1 |
3 |
0 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
309 |
| Нік: |
(1)Fancy | player |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
108 |
| Попадань: |
2 |
| DMG: |
40 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
5 хв. 2 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 липня 2026 г, 21:21 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
3 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 310 |
(1)Fancy | player |
2 |
4 |
1 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
310 |
| Нік: |
(1)Fancy | player |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
58 |
| Попадань: |
11 |
| DMG: |
327 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
9 хв. 55 сек. |
| Останнє відвідування: |
27 червня 2026 г, 21:27 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
10 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 311 |
(2)fancy | Player |
7 |
9 |
0 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
311 |
| Нік: |
(2)fancy | Player |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
7 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
195 |
| Попадань: |
39 |
| DMG: |
957 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
11 хв. 28 сек. |
| Останнє відвідування: |
10 липня 2026 г, 12:18 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
14 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 312 |
s.Lava.pro |
10 |
12 |
6 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
312 |
| Нік: |
s.Lava.pro |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
170 |
| Попадань: |
37 |
| DMG: |
1296 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 48 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 червня 2026 г, 21:22 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
24 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 313 |
666 |
7 |
9 |
5 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
313 |
| Нік: |
666 |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
7 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
124 |
| Попадань: |
28 |
| DMG: |
1166 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. 9 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 21:32 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
12 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 314 |
Garry |
8 |
10 |
3 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
314 |
| Нік: |
Garry |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
8 |
| Смертей: |
10 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
402 |
| Попадань: |
75 |
| DMG: |
1671 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 липня 2026 г, 22:52 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
19 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 315 |
MK |
54 |
56 |
16 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
315 |
| Нік: |
MK |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
54 |
| Смертей: |
56 |
| Вбивств у голову: |
16 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1796 |
| Попадань: |
313 |
| DMG: |
8933 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
5 |
| Підірваних бомб: |
2 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
59 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 липня 2026 г, 21:07 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
102 |
| Виграно за Т: |
43 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 316 |
ШЕЛБИ |
10 |
12 |
4 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
316 |
| Нік: |
ШЕЛБИ |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
208 |
| Попадань: |
57 |
| DMG: |
1740 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
9 хв. 13 сек. |
| Останнє відвідування: |
3 серпня 2026 г, 22:03 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
19 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 317 |
Z-J-E-B |
2 |
4 |
0 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
317 |
| Нік: |
Z-J-E-B |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
61 |
| Попадань: |
13 |
| DMG: |
432 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 хв. 38 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 серпня 2026 г, 15:10 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
4 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 318 |
PANAS |
8 |
10 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
318 |
| Нік: |
PANAS |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
8 |
| Смертей: |
10 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
296 |
| Попадань: |
70 |
| DMG: |
1608 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
16 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 серпня 2026 г, 15:07 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
21 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
14 |
|
| 319 |
MURZIK |
1 |
3 |
0 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
319 |
| Нік: |
MURZIK |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
32 |
| Попадань: |
7 |
| DMG: |
151 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 хв. 3 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 21:54 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
4 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 320 |
S k 1 LL_0047 |
3 |
5 |
1 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
320 |
| Нік: |
S k 1 LL_0047 |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
120 |
| Попадань: |
19 |
| DMG: |
456 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 г, 22:14 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
8 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 321 |
(1)Fancy | player |
2 |
4 |
1 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
321 |
| Нік: |
(1)Fancy | player |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
99 |
| Попадань: |
12 |
| DMG: |
308 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 хв. 26 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 липня 2026 г, 21:49 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
5 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 322 |
Maxim213 |
1 |
3 |
1 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
322 |
| Нік: |
Maxim213 |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
130 |
| Попадань: |
16 |
| DMG: |
372 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
5 хв. 47 сек. |
| Останнє відвідування: |
31 липня 2026 г, 15:18 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 323 |
Catalin |
1 |
3 |
0 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
323 |
| Нік: |
Catalin |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
18 |
| Попадань: |
5 |
| DMG: |
112 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 хв. 5 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 серпня 2026 г, 14:59 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
5 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 324 |
(1)[B] K o H T p E |
11 |
14 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
324 |
| Нік: |
(1)[B] K o H T p E |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
14 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
309 |
| Попадань: |
69 |
| DMG: |
1630 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
15 хв. 37 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 13:35 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
16 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 325 |
Fancy | player |
4 |
7 |
1 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
325 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
109 |
| Попадань: |
26 |
| DMG: |
824 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 58 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 липня 2026 г, 15:38 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
4 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 326 |
Babyin777 |
2 |
5 |
0 |
M- (97)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
326 |
| Нік: |
Babyin777 |
| Скіл: |
M- (97)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
128 |
| Попадань: |
18 |
| DMG: |
438 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
9 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 липня 2026 г, 22:39 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
10 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 327 |
Владислав |
6 |
9 |
2 |
M- (97)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
327 |
| Нік: |
Владислав |
| Скіл: |
M- (97)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
208 |
| Попадань: |
30 |
| DMG: |
944 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 42 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 липня 2026 г, 23:45 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
17 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 328 |
miniboy |
15 |
18 |
5 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
328 |
| Нік: |
miniboy |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
15 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
313 |
| Попадань: |
78 |
| DMG: |
2390 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
23 хв. 46 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 21:07 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
39 |
| Виграно за Т: |
4 |
| Виграно за CT: |
15 |
|
| 329 |
Fancy | player |
19 |
22 |
8 |
M- (97)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
329 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (97)
|
| Вбивств: |
19 |
| Смертей: |
22 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
421 |
| Попадань: |
97 |
| DMG: |
3046 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
35 хв. 48 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 18:26 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
40 |
| Виграно за Т: |
14 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 330 |
Fancy | player |
1 |
4 |
1 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
330 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
83 |
| Попадань: |
20 |
| DMG: |
486 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 липня 2026 г, 21:49 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|