| 301 |
Sispis |
59 |
48 |
18 |
M (107)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
301 |
| Нік: |
Sispis |
| Скіл: |
M (107)
|
| Вбивств: |
59 |
| Смертей: |
48 |
| Вбивств у голову: |
18 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
844 |
| Попадань: |
272 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
11186 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 3 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 серпня 2026 г, 16:59 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
68 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
26 |
|
| 302 |
(1)[B] K o H T p E |
18 |
7 |
3 |
M (104)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
302 |
| Нік: |
(1)[B] K o H T p E |
| Скіл: |
M (104)
|
| Вбивств: |
18 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
339 |
| Попадань: |
73 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3085 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 34 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 18:56 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
10 |
|
| 303 |
Goblinnn |
23 |
12 |
8 |
M (107)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
303 |
| Нік: |
Goblinnn |
| Скіл: |
M (107)
|
| Вбивств: |
23 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
467 |
| Попадань: |
70 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3317 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 20 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 серпня 2026 г, 20:27 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
22 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 304 |
NaGoGa |
47 |
36 |
12 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
304 |
| Нік: |
NaGoGa |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
47 |
| Смертей: |
36 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
917 |
| Попадань: |
256 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
8650 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
5 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
47 хв. 25 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 00:55 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
67 |
| Виграно за Т: |
25 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 305 |
sorento |
48 |
38 |
3 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
305 |
| Нік: |
sorento |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
48 |
| Смертей: |
38 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2232 |
| Попадань: |
239 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
8690 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 12 хв. 28 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 20:59 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
64 |
| Виграно за Т: |
18 |
| Виграно за CT: |
21 |
|
| 306 |
Fancy | player |
54 |
44 |
4 |
M+ (115)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
306 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M+ (115)
|
| Вбивств: |
54 |
| Смертей: |
44 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1150 |
| Попадань: |
215 |
| Суїцидів: |
1 |
| DMG: |
6423 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
34 хв. 42 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 серпня 2026 г, 17:23 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
56 |
| Виграно за Т: |
15 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 307 |
CEMEN1337 |
33 |
23 |
22 |
M+ (116)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
307 |
| Нік: |
CEMEN1337 |
| Скіл: |
M+ (116)
|
| Вбивств: |
33 |
| Смертей: |
23 |
| Вбивств у голову: |
22 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
229 |
| Попадань: |
64 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3993 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
37 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 год. тому |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
37 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
17 |
|
| 308 |
(1)Unikov |
30 |
20 |
4 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
308 |
| Нік: |
(1)Unikov |
| Скіл: |
M (106)
|
| Вбивств: |
30 |
| Смертей: |
20 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
447 |
| Попадань: |
117 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4172 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. 54 сек. |
| Останнє відвідування: |
10 серпня 2026 г, 01:30 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
53 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
22 |
|
| 309 |
Jump |
24 |
13 |
1 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
309 |
| Нік: |
Jump |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
24 |
| Смертей: |
13 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
1 |
| Пострілів: |
405 |
| Попадань: |
117 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4832 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
22 хв. 47 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 серпня 2026 г, 22:36 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
16 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 310 |
Auuuu |
53 |
43 |
8 |
M+ (116)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
310 |
| Нік: |
Auuuu |
| Скіл: |
M+ (116)
|
| Вбивств: |
53 |
| Смертей: |
43 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1278 |
| Попадань: |
164 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
6822 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
25 хв. 38 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 г, 12:20 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
71 |
| Виграно за Т: |
40 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 311 |
CONTRA |
54 |
44 |
5 |
M (107)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
311 |
| Нік: |
CONTRA |
| Скіл: |
M (107)
|
| Вбивств: |
54 |
| Смертей: |
44 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1655 |
| Попадань: |
197 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
5654 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
28 хв. 11 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 г, 18:50 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
64 |
| Виграно за Т: |
30 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 312 |
М. |
30 |
20 |
11 |
M+ (121)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
312 |
| Нік: |
М. |
| Скіл: |
M+ (121)
|
| Вбивств: |
30 |
| Смертей: |
20 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
555 |
| Попадань: |
103 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3380 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
22 хв. 8 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 серпня 2026 г, 13:49 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
40 |
| Виграно за Т: |
15 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 313 |
touch me |
38 |
28 |
16 |
M+ (129)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
313 |
| Нік: |
touch me |
| Скіл: |
M+ (129)
|
| Вбивств: |
38 |
| Смертей: |
28 |
| Вбивств у голову: |
16 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
746 |
| Попадань: |
137 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
6898 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
49 хв. 20 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 серпня 2026 г, 23:45 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
38 |
| Виграно за Т: |
12 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 314 |
Мяууу |
33 |
23 |
3 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
314 |
| Нік: |
Мяууу |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
33 |
| Смертей: |
23 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
942 |
| Попадань: |
142 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3666 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
16 хв. |
| Останнє відвідування: |
Позавчора в 19:59 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
29 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 315 |
trololo |
95 |
85 |
14 |
M+ (126)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
315 |
| Нік: |
trololo |
| Скіл: |
M+ (126)
|
| Вбивств: |
95 |
| Смертей: |
85 |
| Вбивств у голову: |
14 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1974 |
| Попадань: |
346 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
18250 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 год. 11 хв. 20 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 00:00 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
106 |
| Виграно за Т: |
33 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 316 |
yulechka |
22 |
12 |
4 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
316 |
| Нік: |
yulechka |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
22 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
880 |
| Попадань: |
131 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4684 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
21 хв. 3 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 г, 16:31 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
20 |
| Виграно за Т: |
11 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 317 |
ozodbek |
21 |
11 |
3 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
317 |
| Нік: |
ozodbek |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
21 |
| Смертей: |
11 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
562 |
| Попадань: |
78 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2305 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 56 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 год. тому |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
33 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
19 |
|
| 318 |
Gatila |
143 |
131 |
43 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
318 |
| Нік: |
Gatila |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
143 |
| Смертей: |
131 |
| Вбивств у голову: |
43 |
| Вбивств своїх: |
2 |
| Пострілів: |
4381 |
| Попадань: |
489 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
17727 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 год. 7 хв. 22 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 год. тому |
| Заходів: |
9 |
| Зіграно раундів: |
189 |
| Виграно за Т: |
43 |
| Виграно за CT: |
50 |
|
| 319 |
Julian leMUR. |
39 |
29 |
7 |
M+ (122)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
319 |
| Нік: |
Julian leMUR. |
| Скіл: |
M+ (122)
|
| Вбивств: |
39 |
| Смертей: |
29 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1095 |
| Попадань: |
207 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
7736 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
31 хв. 47 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 серпня 2026 г, 23:50 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
38 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 320 |
, |
55 |
46 |
17 |
M (114)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
320 |
| Нік: |
, |
| Скіл: |
M (114)
|
| Вбивств: |
55 |
| Смертей: |
46 |
| Вбивств у голову: |
17 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1497 |
| Попадань: |
192 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
7845 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
44 хв. 30 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 г, 13:33 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
66 |
| Виграно за Т: |
17 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 321 |
Soldier |
21 |
12 |
7 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
321 |
| Нік: |
Soldier |
| Скіл: |
M (106)
|
| Вбивств: |
21 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
283 |
| Попадань: |
47 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2011 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
3 серпня 2026 г, 19:12 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
25 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
13 |
|
| 322 |
Phoenixxx |
23 |
14 |
16 |
M (114)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
322 |
| Нік: |
Phoenixxx |
| Скіл: |
M (114)
|
| Вбивств: |
23 |
| Смертей: |
14 |
| Вбивств у голову: |
16 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
423 |
| Попадань: |
103 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4951 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
21 хв. 9 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 серпня 2026 г, 19:38 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
22 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 323 |
Дід пердун |
23 |
14 |
2 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
323 |
| Нік: |
Дід пердун |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
23 |
| Смертей: |
14 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
701 |
| Попадань: |
129 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3360 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
25 хв. 22 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 серпня 2026 г, 20:57 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
25 |
| Виграно за Т: |
16 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 324 |
Unikov |
18 |
9 |
3 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
324 |
| Нік: |
Unikov |
| Скіл: |
M (106)
|
| Вбивств: |
18 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
257 |
| Попадань: |
73 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2178 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 г, 15:02 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
21 |
| Виграно за Т: |
12 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 325 |
777 |
56 |
47 |
26 |
M+ (115)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
325 |
| Нік: |
777 |
| Скіл: |
M+ (115)
|
| Вбивств: |
56 |
| Смертей: |
47 |
| Вбивств у голову: |
26 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
997 |
| Попадань: |
198 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
10027 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 36 хв. 45 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 серпня 2026 г, 19:49 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
88 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
37 |
|
| 326 |
КОРЕШ_ВОВКА |
30 |
21 |
8 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
326 |
| Нік: |
КОРЕШ_ВОВКА |
| Скіл: |
M (106)
|
| Вбивств: |
30 |
| Смертей: |
21 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1313 |
| Попадань: |
130 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4341 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 56 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 г, 18:14 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
40 |
| Виграно за Т: |
16 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 327 |
Player |
16 |
7 |
5 |
M (114)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
327 |
| Нік: |
Player |
| Скіл: |
M (114)
|
| Вбивств: |
16 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
216 |
| Попадань: |
46 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
1928 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
5 хв. 41 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 г, 14:01 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
14 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 328 |
111 |
20 |
11 |
7 |
M (109)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
328 |
| Нік: |
111 |
| Скіл: |
M (109)
|
| Вбивств: |
20 |
| Смертей: |
11 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
293 |
| Попадань: |
52 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2405 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 16 сек. |
| Останнє відвідування: |
7 серпня 2026 г, 10:01 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
17 |
| Виграно за Т: |
9 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 329 |
Monk |
27 |
18 |
6 |
M+ (116)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
329 |
| Нік: |
Monk |
| Скіл: |
M+ (116)
|
| Вбивств: |
27 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
618 |
| Попадань: |
82 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2985 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
13 хв. 57 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 серпня 2026 г, 17:36 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
29 |
| Виграно за Т: |
7 |
| Виграно за CT: |
10 |
|
| 330 |
shaxlo |
15 |
6 |
0 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
330 |
| Нік: |
shaxlo |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
15 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
172 |
| Попадань: |
68 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2332 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 хв. 3 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 14:51 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
2 |
|