| 331 |
labuba |
1 |
4 |
0 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
331 |
| Нік: |
labuba |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
243 |
| Попадань: |
5 |
| DMG: |
143 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
15 хв. 2 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 серпня 2026 г, 10:57 |
| Заходів: |
6 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 332 |
Artas| cs 1.6 |
5 |
8 |
3 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
332 |
| Нік: |
Artas| cs 1.6 |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
8 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
245 |
| Попадань: |
46 |
| DMG: |
1131 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 г, 21:28 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
12 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 333 |
Bᴀʟᴏɴ |
18 |
21 |
12 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
333 |
| Нік: |
Bᴀʟᴏɴ |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
18 |
| Смертей: |
21 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
304 |
| Попадань: |
68 |
| DMG: |
3242 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
27 хв. 8 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 г, 23:42 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
37 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
17 |
|
| 334 |
F[A]N[A]T |
2 |
5 |
2 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
334 |
| Нік: |
F[A]N[A]T |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
35 |
| Попадань: |
8 |
| DMG: |
308 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
4 |
| Підірваних бомб: |
3 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 19 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 червня 2026 г, 10:16 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
8 |
| Виграно за Т: |
7 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 335 |
Zalupik :3 |
4 |
7 |
1 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
335 |
| Нік: |
Zalupik :3 |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
98 |
| Попадань: |
30 |
| DMG: |
677 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 хв. 58 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 липня 2026 г, 22:02 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
8 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 336 |
BOOLDOG)))))))))))))))))))))) |
4 |
7 |
1 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
336 |
| Нік: |
BOOLDOG)))))))))))))))))))))) |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
80 |
| Попадань: |
17 |
| DMG: |
576 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 хв. 46 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 червня 2026 г, 15:54 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
4 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 337 |
ДЕМОН |
2 |
5 |
0 |
M- (97)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
337 |
| Нік: |
ДЕМОН |
| Скіл: |
M- (97)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
145 |
| Попадань: |
17 |
| DMG: |
416 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 47 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 червня 2026 г, 21:59 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 338 |
хрюшка |
21 |
24 |
5 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
338 |
| Нік: |
хрюшка |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
21 |
| Смертей: |
24 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
725 |
| Попадань: |
123 |
| DMG: |
3475 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
30 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 17:59 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
45 |
| Виграно за Т: |
16 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 339 |
Плеер |
1 |
4 |
0 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
339 |
| Нік: |
Плеер |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
60 |
| Попадань: |
11 |
| DMG: |
265 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 хв. 54 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 червня 2026 г, 21:43 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
4 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 340 |
[DARKSTAR] Rihter |
5 |
8 |
1 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
340 |
| Нік: |
[DARKSTAR] Rihter |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
8 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
159 |
| Попадань: |
32 |
| DMG: |
785 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 липня 2026 г, 21:55 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
10 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 341 |
ФВЦВВЦВЦВ ВФ Ц ВФ |
15 |
18 |
6 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
341 |
| Нік: |
ФВЦВВЦВЦВ ВФ Ц ВФ |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
15 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
265 |
| Попадань: |
69 |
| DMG: |
2145 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
22 хв. 45 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 липня 2026 г, 22:58 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
27 |
| Виграно за Т: |
11 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 342 |
Steuss |
9 |
12 |
3 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
342 |
| Нік: |
Steuss |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
9 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
464 |
| Попадань: |
58 |
| DMG: |
1305 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. 36 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 липня 2026 г, 22:21 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 343 |
Masder43 |
2 |
5 |
0 |
M- (97)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
343 |
| Нік: |
Masder43 |
| Скіл: |
M- (97)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
90 |
| Попадань: |
15 |
| DMG: |
433 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 липня 2026 г, 22:50 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
10 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 344 |
m0nesy |
8 |
12 |
3 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
344 |
| Нік: |
m0nesy |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
8 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
150 |
| Попадань: |
44 |
| DMG: |
1473 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
13 хв. 35 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 липня 2026 г, 22:05 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 345 |
Назар |
1 |
5 |
1 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
345 |
| Нік: |
Назар |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
63 |
| Попадань: |
9 |
| DMG: |
288 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 29 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 червня 2026 г, 22:01 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
7 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 346 |
В1ПЕКС |
1 |
5 |
0 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
346 |
| Нік: |
В1ПЕКС |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
94 |
| Попадань: |
16 |
| DMG: |
364 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 червня 2026 г, 00:20 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
8 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 347 |
To the Moon |
1 |
5 |
0 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
347 |
| Нік: |
To the Moon |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
58 |
| Попадань: |
27 |
| DMG: |
467 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 хв. 48 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 липня 2026 г, 19:31 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 348 |
Dekster Morgen |
5 |
9 |
1 |
M- (97)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
348 |
| Нік: |
Dekster Morgen |
| Скіл: |
M- (97)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
316 |
| Попадань: |
41 |
| DMG: |
1170 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
11 хв. 28 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 13:20 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
14 |
| Виграно за Т: |
7 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 349 |
kadekinirci |
2 |
6 |
0 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
349 |
| Нік: |
kadekinirci |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
64 |
| Попадань: |
16 |
| DMG: |
319 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 хв. 24 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 серпня 2026 г, 15:13 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 350 |
девочка( |
1 |
5 |
0 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
350 |
| Нік: |
девочка( |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
65 |
| Попадань: |
16 |
| DMG: |
358 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 липня 2026 г, 20:19 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
5 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 351 |
admiral |
2 |
6 |
1 |
M- (97)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
351 |
| Нік: |
admiral |
| Скіл: |
M- (97)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
151 |
| Попадань: |
8 |
| DMG: |
298 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 хв. |
| Останнє відвідування: |
14 липня 2026 г, 18:14 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
6 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 352 |
iлля |
1 |
5 |
0 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
352 |
| Нік: |
iлля |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
117 |
| Попадань: |
1 |
| DMG: |
27 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 липня 2026 г, 16:48 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
4 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 353 |
1 |
34 |
38 |
8 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
353 |
| Нік: |
1 |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
34 |
| Смертей: |
38 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1137 |
| Попадань: |
210 |
| DMG: |
5683 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
51 хв. 59 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 липня 2026 г, 18:40 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
89 |
| Виграно за Т: |
17 |
| Виграно за CT: |
34 |
|
| 354 |
SrB^MaRk0 |
15 |
20 |
0 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
354 |
| Нік: |
SrB^MaRk0 |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
15 |
| Смертей: |
20 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
377 |
| Попадань: |
95 |
| DMG: |
2107 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
20 хв. 5 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 липня 2026 г, 15:38 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
39 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 355 |
[vipms-boost] | Player |
11 |
16 |
2 |
M- (97)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
355 |
| Нік: |
[vipms-boost] | Player |
| Скіл: |
M- (97)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
16 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
415 |
| Попадань: |
100 |
| DMG: |
2132 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
27 хв. 37 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 22:08 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
39 |
| Виграно за Т: |
19 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 356 |
vadimdustov94 |
26 |
31 |
9 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
356 |
| Нік: |
vadimdustov94 |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
26 |
| Смертей: |
31 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
444 |
| Попадань: |
125 |
| DMG: |
3967 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
31 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 серпня 2026 г, 18:57 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
46 |
| Виграно за Т: |
18 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 357 |
HARISS |
2 |
7 |
1 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
357 |
| Нік: |
HARISS |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
158 |
| Попадань: |
19 |
| DMG: |
440 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 хв. 51 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 липня 2026 г, 21:16 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
12 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 358 |
***Dober |
2 |
7 |
0 |
M- (97)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
358 |
| Нік: |
***Dober |
| Скіл: |
M- (97)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
113 |
| Попадань: |
28 |
| DMG: |
494 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 липня 2026 г, 11:52 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 359 |
Zondyy |
8 |
13 |
5 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
359 |
| Нік: |
Zondyy |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
8 |
| Смертей: |
13 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
179 |
| Попадань: |
30 |
| DMG: |
939 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 34 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 липня 2026 г, 21:49 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 360 |
Kotik1710113 |
3 |
8 |
0 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
360 |
| Нік: |
Kotik1710113 |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
8 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
119 |
| Попадань: |
27 |
| DMG: |
517 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 12 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 липня 2026 г, 21:05 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
11 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
3 |
|