| 331 |
111 |
20 |
11 |
7 |
M (109)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
331 |
| Нік: |
111 |
| Скіл: |
M (109)
|
| Вбивств: |
20 |
| Смертей: |
11 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
293 |
| Попадань: |
52 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2405 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 16 сек. |
| Останнє відвідування: |
7 серпня 2026 г, 10:01 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
17 |
| Виграно за Т: |
9 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 332 |
Roma |
18 |
9 |
5 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
332 |
| Нік: |
Roma |
| Скіл: |
M (108)
|
| Вбивств: |
18 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
706 |
| Попадань: |
78 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2977 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
21 хв. 27 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 серпня 2026 г, 13:57 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
23 |
| Виграно за Т: |
16 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 333 |
777 |
56 |
47 |
26 |
M+ (115)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
333 |
| Нік: |
777 |
| Скіл: |
M+ (115)
|
| Вбивств: |
56 |
| Смертей: |
47 |
| Вбивств у голову: |
26 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
997 |
| Попадань: |
198 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
10027 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 36 хв. 45 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 серпня 2026 г, 19:49 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
88 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
37 |
|
| 334 |
gggaD |
16 |
8 |
4 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
334 |
| Нік: |
gggaD |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
16 |
| Смертей: |
8 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
157 |
| Попадань: |
61 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2992 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 9 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 серпня 2026 г, 20:40 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
13 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 335 |
SEIIIR |
20 |
12 |
3 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
335 |
| Нік: |
SEIIIR |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
20 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
83 |
| Попадань: |
32 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3333 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
11 хв. 36 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 серпня 2026 г, 02:44 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
36 |
| Виграно за Т: |
20 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 336 |
smiley |
36 |
28 |
14 |
M+ (122)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
336 |
| Нік: |
smiley |
| Скіл: |
M+ (122)
|
| Вбивств: |
36 |
| Смертей: |
28 |
| Вбивств у голову: |
14 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
630 |
| Попадань: |
103 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
5001 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
48 хв. 9 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 серпня 2026 г, 18:43 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
41 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 337 |
c3lev |
23 |
15 |
4 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
337 |
| Нік: |
c3lev |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
23 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
844 |
| Попадань: |
111 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3703 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 30 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 г, 18:01 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
25 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
11 |
|
| 338 |
MKL |
15 |
7 |
8 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
338 |
| Нік: |
MKL |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
15 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
236 |
| Попадань: |
28 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
1832 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
6 серпня 2026 г, 14:16 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
7 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 339 |
JImmy2k |
20 |
12 |
2 |
M (109)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
339 |
| Нік: |
JImmy2k |
| Скіл: |
M (109)
|
| Вбивств: |
20 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
57 |
| Попадань: |
21 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2267 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 41 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 серпня 2026 г, 00:33 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
19 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 340 |
LC7 |
42 |
34 |
15 |
M+ (117)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
340 |
| Нік: |
LC7 |
| Скіл: |
M+ (117)
|
| Вбивств: |
42 |
| Смертей: |
34 |
| Вбивств у голову: |
15 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1121 |
| Попадань: |
166 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
8019 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
37 хв. 26 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 серпня 2026 г, 19:03 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
58 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
28 |
|
| 341 |
voitel |
22 |
14 |
4 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
341 |
| Нік: |
voitel |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
22 |
| Смертей: |
14 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
481 |
| Попадань: |
88 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2930 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
21 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 13:11 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
18 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 342 |
empty |
13 |
5 |
8 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
342 |
| Нік: |
empty |
| Скіл: |
M (106)
|
| Вбивств: |
13 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
248 |
| Попадань: |
35 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2225 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 51 сек. |
| Останнє відвідування: |
10 серпня 2026 г, 08:36 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
17 |
| Виграно за Т: |
11 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 343 |
6oJlrap |
19 |
11 |
1 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
343 |
| Нік: |
6oJlrap |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
19 |
| Смертей: |
11 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
397 |
| Попадань: |
91 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2895 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
21 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 09:30 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
22 |
| Виграно за Т: |
12 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 344 |
BuhOy|Vlad |
81 |
70 |
11 |
M+ (121)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
344 |
| Нік: |
BuhOy|Vlad |
| Скіл: |
M+ (121)
|
| Вбивств: |
81 |
| Смертей: |
70 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
3 |
| Пострілів: |
2497 |
| Попадань: |
364 |
| Суїцидів: |
1 |
| DMG: |
14370 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 18 хв. 6 сек. |
| Останнє відвідування: |
Позавчора в 19:21 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
102 |
| Виграно за Т: |
18 |
| Виграно за CT: |
29 |
|
| 345 |
1337 |
20 |
12 |
6 |
M (109)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
345 |
| Нік: |
1337 |
| Скіл: |
M (109)
|
| Вбивств: |
20 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
407 |
| Попадань: |
44 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
1766 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 58 сек. |
| Останнє відвідування: |
3 серпня 2026 г, 16:07 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
21 |
| Виграно за Т: |
11 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 346 |
AKULA |
60 |
53 |
20 |
M+ (117)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
346 |
| Нік: |
AKULA |
| Скіл: |
M+ (117)
|
| Вбивств: |
60 |
| Смертей: |
53 |
| Вбивств у голову: |
20 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2299 |
| Попадань: |
311 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
13243 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 27 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 серпня 2026 г, 12:45 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
90 |
| Виграно за Т: |
26 |
| Виграно за CT: |
24 |
|
| 347 |
1 |
24 |
17 |
3 |
M (107)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
347 |
| Нік: |
1 |
| Скіл: |
M (107)
|
| Вбивств: |
24 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
520 |
| Попадань: |
97 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3319 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 серпня 2026 г, 01:33 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
40 |
| Виграно за Т: |
19 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 348 |
KocT9N |
31 |
24 |
13 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
348 |
| Нік: |
KocT9N |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
31 |
| Смертей: |
24 |
| Вбивств у голову: |
13 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
793 |
| Попадань: |
126 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4445 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 31 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 15:31 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
33 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
18 |
|
| 349 |
VASYA |
16 |
9 |
5 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
349 |
| Нік: |
VASYA |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
16 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
363 |
| Попадань: |
59 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2199 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 хв. 28 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 серпня 2026 г, 00:24 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
7 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 350 |
AsmoDeus |
29 |
22 |
5 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
350 |
| Нік: |
AsmoDeus |
| Скіл: |
M (108)
|
| Вбивств: |
29 |
| Смертей: |
22 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
542 |
| Попадань: |
112 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4716 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
50 хв. 51 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 17:03 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
33 |
| Виграно за Т: |
11 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 351 |
ст.63 КУ |
49 |
42 |
9 |
M (111)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
351 |
| Нік: |
ст.63 КУ |
| Скіл: |
M (111)
|
| Вбивств: |
49 |
| Смертей: |
42 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1625 |
| Попадань: |
308 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
10534 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 7 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 21:32 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
56 |
| Виграно за Т: |
16 |
| Виграно за CT: |
13 |
|
| 352 |
КОВАЧ |
53 |
46 |
4 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
352 |
| Нік: |
КОВАЧ |
| Скіл: |
M (108)
|
| Вбивств: |
53 |
| Смертей: |
46 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
938 |
| Попадань: |
207 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
7192 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
53 хв. 6 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 серпня 2026 г, 17:26 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
81 |
| Виграно за Т: |
17 |
| Виграно за CT: |
25 |
|
| 353 |
OPA 007 |
76 |
69 |
19 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
353 |
| Нік: |
OPA 007 |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
76 |
| Смертей: |
69 |
| Вбивств у голову: |
19 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2428 |
| Попадань: |
318 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
11263 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
53 хв. 46 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 07:29 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
132 |
| Виграно за Т: |
22 |
| Виграно за CT: |
42 |
|
| 354 |
Basta, karapuziki! |
62 |
55 |
3 |
M (111)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
354 |
| Нік: |
Basta, karapuziki! |
| Скіл: |
M (111)
|
| Вбивств: |
62 |
| Смертей: |
55 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1610 |
| Попадань: |
225 |
| Суїцидів: |
1 |
| DMG: |
6969 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
34 хв. 36 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 г, 12:27 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
88 |
| Виграно за Т: |
20 |
| Виграно за CT: |
29 |
|
| 355 |
Kobzar |
22 |
15 |
7 |
M (109)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
355 |
| Нік: |
Kobzar |
| Скіл: |
M (109)
|
| Вбивств: |
22 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
574 |
| Попадань: |
81 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3070 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
Позавчора в 23:59 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
22 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
11 |
|
| 356 |
the_Hurricane |
27 |
20 |
4 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
356 |
| Нік: |
the_Hurricane |
| Скіл: |
M (106)
|
| Вбивств: |
27 |
| Смертей: |
20 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
764 |
| Попадань: |
123 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3979 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
32 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 00:01 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
28 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
19 |
|
| 357 |
7Nai |
16 |
9 |
4 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
357 |
| Нік: |
7Nai |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
16 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
209 |
| Попадань: |
53 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3856 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
18 хв. 58 сек. |
| Останнє відвідування: |
3 серпня 2026 г, 23:32 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
17 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
8 |
|
| 358 |
YEAXXX |
16 |
9 |
4 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
358 |
| Нік: |
YEAXXX |
| Скіл: |
M (106)
|
| Вбивств: |
16 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
220 |
| Попадань: |
70 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2619 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
19 хв. 19 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 07:35 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
25 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 359 |
208 |
36 |
29 |
9 |
M+ (115)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
359 |
| Нік: |
208 |
| Скіл: |
M+ (115)
|
| Вбивств: |
36 |
| Смертей: |
29 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1881 |
| Попадань: |
234 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
9372 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 5 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 21:31 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
52 |
| Виграно за Т: |
14 |
| Виграно за CT: |
21 |
|
| 360 |
ликвидатор |
29 |
23 |
9 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
360 |
| Нік: |
ликвидатор |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
29 |
| Смертей: |
23 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
918 |
| Попадань: |
128 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4765 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
42 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 серпня 2026 г, 00:01 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
33 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
18 |
|