| 361 |
777 |
20 |
25 |
7 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
361 |
| Нік: |
777 |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
20 |
| Смертей: |
25 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
471 |
| Попадань: |
123 |
| DMG: |
3428 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
25 хв. 16 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 червня 2026 г, 00:31 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
48 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
21 |
|
| 362 |
Fancy | player |
6 |
11 |
2 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
362 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
11 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
165 |
| Попадань: |
41 |
| DMG: |
1082 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
11 хв. 45 сек. |
| Останнє відвідування: |
10 липня 2026 г, 12:18 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
17 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 363 |
breYtissh~ |
7 |
12 |
2 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
363 |
| Нік: |
breYtissh~ |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
7 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
245 |
| Попадань: |
50 |
| DMG: |
1400 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. 26 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 г, 23:53 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
23 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 364 |
Fancy | player |
8 |
13 |
1 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
364 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
8 |
| Смертей: |
13 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
146 |
| Попадань: |
44 |
| DMG: |
1348 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 38 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 серпня 2026 г, 00:04 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
24 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 365 |
Gezor |
1 |
6 |
0 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
365 |
| Нік: |
Gezor |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
61 |
| Попадань: |
15 |
| DMG: |
407 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
5 хв. 25 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 серпня 2026 г, 22:11 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 366 |
Кірілямба |
38 |
44 |
8 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
366 |
| Нік: |
Кірілямба |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
38 |
| Смертей: |
44 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
430 |
| Попадань: |
168 |
| DMG: |
6887 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
10 |
| Підірваних бомб: |
3 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
56 хв. 25 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 серпня 2026 г, 15:22 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
88 |
| Виграно за Т: |
39 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 367 |
хабарик |
9 |
15 |
3 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
367 |
| Нік: |
хабарик |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
9 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
265 |
| Попадань: |
49 |
| DMG: |
1537 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
16 хв. 18 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 г, 22:42 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
21 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 368 |
revo |
30 |
36 |
12 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
368 |
| Нік: |
revo |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
30 |
| Смертей: |
36 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1066 |
| Попадань: |
164 |
| DMG: |
4471 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
6 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
42 хв. 46 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 г, 20:20 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
71 |
| Виграно за Т: |
19 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 369 |
ZIL_131 |
10 |
16 |
3 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
369 |
| Нік: |
ZIL_131 |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
16 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
387 |
| Попадань: |
56 |
| DMG: |
1558 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 37 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 серпня 2026 г, 14:14 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
21 |
| Виграно за Т: |
9 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 370 |
Ben |
12 |
18 |
2 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
370 |
| Нік: |
Ben |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
12 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
376 |
| Попадань: |
81 |
| DMG: |
1859 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
18 хв. 8 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 липня 2026 г, 19:49 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
24 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 371 |
[B] K o H T p E |
1 |
7 |
0 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
371 |
| Нік: |
[B] K o H T p E |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
157 |
| Попадань: |
16 |
| DMG: |
418 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
9 хв. 50 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 липня 2026 г, 22:28 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
14 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 372 |
Donbas |
8 |
14 |
4 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
372 |
| Нік: |
Donbas |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
8 |
| Смертей: |
14 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
280 |
| Попадань: |
41 |
| DMG: |
1178 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 липня 2026 г, 19:56 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
19 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 373 |
дядя Дмитрий |
11 |
17 |
2 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
373 |
| Нік: |
дядя Дмитрий |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
355 |
| Попадань: |
71 |
| DMG: |
1749 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
19 хв. 12 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 серпня 2026 г, 15:36 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
28 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
10 |
|
| 374 |
Fancy | player |
2 |
8 |
0 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
374 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
8 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
116 |
| Попадань: |
31 |
| DMG: |
689 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
9 хв. 36 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 серпня 2026 г, 00:15 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
11 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 375 |
(1)Fancy | player |
11 |
17 |
3 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
375 |
| Нік: |
(1)Fancy | player |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
808 |
| Попадань: |
69 |
| DMG: |
1773 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
19 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 липня 2026 г, 22:08 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
20 |
| Виграно за Т: |
4 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 376 |
Neyr0n |
15 |
21 |
3 |
M (104)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
376 |
| Нік: |
Neyr0n |
| Скіл: |
M (104)
|
| Вбивств: |
15 |
| Смертей: |
21 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
339 |
| Попадань: |
73 |
| DMG: |
1930 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
21 хв. 22 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 21:31 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
39 |
| Виграно за Т: |
26 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 377 |
popkasladkaja |
19 |
25 |
8 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
377 |
| Нік: |
popkasladkaja |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
19 |
| Смертей: |
25 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
365 |
| Попадань: |
108 |
| DMG: |
3316 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
18 хв. 29 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 18:16 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
32 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 378 |
te fut cz? |
7 |
13 |
4 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
378 |
| Нік: |
te fut cz? |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
7 |
| Смертей: |
13 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
216 |
| Попадань: |
56 |
| DMG: |
1528 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
27 липня 2026 г, 23:20 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
26 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 379 |
MAKS FASAD |
25 |
31 |
9 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
379 |
| Нік: |
MAKS FASAD |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
25 |
| Смертей: |
31 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
448 |
| Попадань: |
130 |
| DMG: |
3912 |
| Спроб розмінування: |
5 |
| Розмінувань: |
3 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
31 хв. 13 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 серпня 2026 г, 11:04 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
59 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
19 |
|
| 380 |
unnamed |
11 |
17 |
6 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
380 |
| Нік: |
unnamed |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
578 |
| Попадань: |
61 |
| DMG: |
1751 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
6 |
| Підірваних бомб: |
3 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
26 хв. 19 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 липня 2026 г, 20:21 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
27 |
| Виграно за Т: |
13 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 381 |
Mark32 |
12 |
18 |
4 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
381 |
| Нік: |
Mark32 |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
12 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
272 |
| Попадань: |
58 |
| DMG: |
1819 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
21 хв. 2 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 липня 2026 г, 22:57 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
24 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 382 |
Fancy | player |
9 |
15 |
3 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
382 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
9 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
339 |
| Попадань: |
69 |
| DMG: |
1881 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
16 хв. 14 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 17:02 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
26 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 383 |
Потап |
9 |
15 |
1 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
383 |
| Нік: |
Потап |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
9 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
159 |
| Попадань: |
50 |
| DMG: |
1273 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
20 хв. 29 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 липня 2026 г, 16:47 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
26 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
15 |
|
| 384 |
Дупкоразрывател |
10 |
17 |
0 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
384 |
| Нік: |
Дупкоразрывател |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
362 |
| Попадань: |
76 |
| DMG: |
1503 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
23 хв. 54 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 липня 2026 г, 21:57 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
27 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 385 |
STRIKE-MS|Player |
83 |
90 |
23 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
385 |
| Нік: |
STRIKE-MS|Player |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
83 |
| Смертей: |
90 |
| Вбивств у голову: |
23 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2150 |
| Попадань: |
468 |
| DMG: |
13297 |
| Спроб розмінування: |
8 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 48 хв. 50 сек. |
| Останнє відвідування: |
6 липня 2026 г, 15:04 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
199 |
| Виграно за Т: |
55 |
| Виграно за CT: |
38 |
|
| 386 |
Zebrik |
208 |
215 |
127 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
386 |
| Нік: |
Zebrik |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
208 |
| Смертей: |
215 |
| Вбивств у голову: |
127 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
4533 |
| Попадань: |
1116 |
| DMG: |
33700 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
11 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 год. 26 хв. 55 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 серпня 2026 г, 18:57 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
427 |
| Виграно за Т: |
63 |
| Виграно за CT: |
136 |
|
| 387 |
Fancy | player |
11 |
18 |
0 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
387 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
486 |
| Попадань: |
66 |
| DMG: |
1827 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
16 хв. 58 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 червня 2026 г, 21:54 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
31 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 388 |
Zalupa |
14 |
21 |
3 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
388 |
| Нік: |
Zalupa |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
14 |
| Смертей: |
21 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
263 |
| Попадань: |
58 |
| DMG: |
2184 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
9 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 год. тому |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
34 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
14 |
|
| 389 |
No_name |
1 |
8 |
0 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
389 |
| Нік: |
No_name |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
8 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
127 |
| Попадань: |
17 |
| DMG: |
410 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 38 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 липня 2026 г, 19:45 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
11 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 390 |
[B] K o H T p E |
4 |
11 |
2 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
390 |
| Нік: |
[B] K o H T p E |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
11 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
145 |
| Попадань: |
32 |
| DMG: |
779 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 35 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 13:28 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
14 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
5 |
|