| 391 |
-w0xy |
6 |
13 |
4 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
391 |
| Нік: |
-w0xy |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
13 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
117 |
| Попадань: |
30 |
| DMG: |
1039 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
11 хв. 48 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 липня 2026 г, 18:35 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
26 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 392 |
бот |
27 |
34 |
10 |
M- (92)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
392 |
| Нік: |
бот |
| Скіл: |
M- (92)
|
| Вбивств: |
27 |
| Смертей: |
34 |
| Вбивств у голову: |
10 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
859 |
| Попадань: |
158 |
| DMG: |
4847 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
47 хв. 19 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 липня 2026 г, 21:32 |
| Заходів: |
7 |
| Зіграно раундів: |
55 |
| Виграно за Т: |
17 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 393 |
Fancy | player |
11 |
19 |
3 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
393 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
19 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
218 |
| Попадань: |
46 |
| DMG: |
1355 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
18 хв. 58 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 серпня 2026 г, 18:58 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
26 |
| Виграно за Т: |
9 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 394 |
Asad |
8 |
16 |
2 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
394 |
| Нік: |
Asad |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
8 |
| Смертей: |
16 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
188 |
| Попадань: |
61 |
| DMG: |
1528 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
15 хв. 56 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 липня 2026 г, 15:13 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
19 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 395 |
shokh |
8 |
16 |
1 |
M- (97)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
395 |
| Нік: |
shokh |
| Скіл: |
M- (97)
|
| Вбивств: |
8 |
| Смертей: |
16 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
282 |
| Попадань: |
62 |
| DMG: |
1474 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
19 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 14:00 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
22 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 396 |
GSClient | gam1ngcs-ms |
10 |
18 |
2 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
396 |
| Нік: |
GSClient | gam1ngcs-ms |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
337 |
| Попадань: |
64 |
| DMG: |
1593 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
25 хв. 38 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 22:07 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
35 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 397 |
етко |
6 |
14 |
2 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
397 |
| Нік: |
етко |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
14 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
233 |
| Попадань: |
35 |
| DMG: |
1012 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
18 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 14:01 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
20 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 398 |
Ejek |
3 |
11 |
1 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
398 |
| Нік: |
Ejek |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
11 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
86 |
| Попадань: |
20 |
| DMG: |
596 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
5 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 липня 2026 г, 20:09 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
12 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 399 |
(1)[Fine-Boost] player |
5 |
13 |
1 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
399 |
| Нік: |
(1)[Fine-Boost] player |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
13 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
125 |
| Попадань: |
26 |
| DMG: |
912 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
18 хв. 26 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 липня 2026 г, 15:09 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
24 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 400 |
nOOB |
10 |
18 |
1 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
400 |
| Нік: |
nOOB |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
569 |
| Попадань: |
84 |
| DMG: |
1731 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
18 хв. 45 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 липня 2026 г, 20:54 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
30 |
| Виграно за Т: |
15 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 401 |
КРОЛИК |
11 |
19 |
0 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
401 |
| Нік: |
КРОЛИК |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
19 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
419 |
| Попадань: |
83 |
| DMG: |
1950 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
26 хв. 59 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 22:13 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
29 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 402 |
fancy | Player |
14 |
22 |
2 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
402 |
| Нік: |
fancy | Player |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
14 |
| Смертей: |
22 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
457 |
| Попадань: |
96 |
| DMG: |
2155 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
24 хв. 16 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 липня 2026 г, 19:15 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
40 |
| Виграно за Т: |
14 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 403 |
XYLIGUNN |
2 |
10 |
2 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
403 |
| Нік: |
XYLIGUNN |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
10 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
107 |
| Попадань: |
22 |
| DMG: |
687 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 22 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 червня 2026 г, 02:41 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 404 |
Fancy | player |
25 |
33 |
10 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
404 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
25 |
| Смертей: |
33 |
| Вбивств у голову: |
10 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1064 |
| Попадань: |
127 |
| DMG: |
4026 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
47 хв. 22 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 червня 2026 г, 01:38 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
64 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
26 |
|
| 405 |
V O L K S W A G E N |
4 |
12 |
2 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
405 |
| Нік: |
V O L K S W A G E N |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
129 |
| Попадань: |
30 |
| DMG: |
801 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 хв. 3 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 20:06 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
16 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 406 |
Dima |
2 |
10 |
0 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
406 |
| Нік: |
Dima |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
10 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
160 |
| Попадань: |
14 |
| DMG: |
491 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 хв. 40 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 г, 23:43 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
17 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 407 |
RASTAMAN |
16 |
25 |
5 |
M- (91)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
407 |
| Нік: |
RASTAMAN |
| Скіл: |
M- (91)
|
| Вбивств: |
16 |
| Смертей: |
25 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
478 |
| Попадань: |
106 |
| DMG: |
2808 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
36 хв. 8 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 серпня 2026 г, 20:09 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
44 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 408 |
28 |
17 |
26 |
5 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
408 |
| Нік: |
28 |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
17 |
| Смертей: |
26 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
381 |
| Попадань: |
105 |
| DMG: |
3187 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
15 хв. 3 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 липня 2026 г, 18:14 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
33 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 409 |
arturdaronin |
14 |
23 |
2 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
409 |
| Нік: |
arturdaronin |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
14 |
| Смертей: |
23 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
393 |
| Попадань: |
101 |
| DMG: |
2353 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
22 хв. 56 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 липня 2026 г, 19:51 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
33 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
17 |
|
| 410 |
_RuKs_ |
6 |
15 |
3 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
410 |
| Нік: |
_RuKs_ |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
267 |
| Попадань: |
45 |
| DMG: |
1365 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 16 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 липня 2026 г, 11:39 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
24 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 411 |
Дядя Богдан |
25 |
34 |
9 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
411 |
| Нік: |
Дядя Богдан |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
25 |
| Смертей: |
34 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1227 |
| Попадань: |
160 |
| DMG: |
4673 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
40 хв. 19 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 серпня 2026 г, 00:16 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
49 |
| Виграно за Т: |
4 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 412 |
TIRS |
1 |
10 |
0 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
412 |
| Нік: |
TIRS |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
10 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
123 |
| Попадань: |
16 |
| DMG: |
326 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 серпня 2026 г, 15:08 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
10 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 413 |
Fancy | player |
2 |
11 |
0 |
M- (92)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
413 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (92)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
11 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
85 |
| Попадань: |
18 |
| DMG: |
482 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
9 хв. 21 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 червня 2026 г, 19:02 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
17 |
| Виграно за Т: |
12 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 414 |
RR |
58 |
67 |
8 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
414 |
| Нік: |
RR |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
58 |
| Смертей: |
67 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1947 |
| Попадань: |
361 |
| DMG: |
8927 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 41 хв. 19 сек. |
| Останнє відвідування: |
27 липня 2026 г, 22:34 |
| Заходів: |
4 |
| Зіграно раундів: |
145 |
| Виграно за Т: |
17 |
| Виграно за CT: |
64 |
|
| 415 |
Unikov |
10 |
19 |
5 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
415 |
| Нік: |
Unikov |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
19 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
446 |
| Попадань: |
75 |
| DMG: |
2026 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
23 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 липня 2026 г, 16:10 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
29 |
| Виграно за Т: |
7 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 416 |
4udik |
9 |
18 |
1 |
M- (92)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
416 |
| Нік: |
4udik |
| Скіл: |
M- (92)
|
| Вбивств: |
9 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
270 |
| Попадань: |
67 |
| DMG: |
1508 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
21 хв. 3 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 липня 2026 г, 22:57 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
23 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 417 |
Fancy | player |
5 |
14 |
2 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
417 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
14 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
241 |
| Попадань: |
35 |
| DMG: |
995 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
11 хв. 54 сек. |
| Останнє відвідування: |
7 липня 2026 г, 22:55 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
23 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 418 |
(1)Fancy | player |
8 |
18 |
4 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
418 |
| Нік: |
(1)Fancy | player |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
8 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
201 |
| Попадань: |
54 |
| DMG: |
1434 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
19 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 червня 2026 г, 13:24 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
29 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 419 |
BMW |
16 |
26 |
3 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
419 |
| Нік: |
BMW |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
16 |
| Смертей: |
26 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
856 |
| Попадань: |
95 |
| DMG: |
2201 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
30 хв. 59 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 липня 2026 г, 22:47 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
32 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 420 |
Larls |
12 |
22 |
7 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
420 |
| Нік: |
Larls |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
12 |
| Смертей: |
22 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
318 |
| Попадань: |
71 |
| DMG: |
2395 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
24 хв. 59 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 липня 2026 г, 22:23 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
38 |
| Виграно за Т: |
13 |
| Виграно за CT: |
0 |
|