| 421 |
DANFDJ |
43 |
53 |
20 |
M- (87)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
421 |
| Нік: |
DANFDJ |
| Скіл: |
M- (87)
|
| Вбивств: |
43 |
| Смертей: |
53 |
| Вбивств у голову: |
20 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1681 |
| Попадань: |
229 |
| DMG: |
7214 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 30 хв. 38 сек. |
| Останнє відвідування: |
31 липня 2026 г, 15:48 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
122 |
| Виграно за Т: |
63 |
| Виграно за CT: |
14 |
|
| 422 |
nice |
9 |
20 |
4 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
422 |
| Нік: |
nice |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
9 |
| Смертей: |
20 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
482 |
| Попадань: |
63 |
| DMG: |
1606 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
24 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 22:11 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
25 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 423 |
Fancy | player |
4 |
15 |
2 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
423 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
140 |
| Попадань: |
22 |
| DMG: |
712 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
15 хв. 40 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 липня 2026 г, 16:00 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
26 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 424 |
mazdon |
7 |
18 |
3 |
M- (91)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
424 |
| Нік: |
mazdon |
| Скіл: |
M- (91)
|
| Вбивств: |
7 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
370 |
| Попадань: |
55 |
| DMG: |
1671 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
29 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 липня 2026 г, 15:12 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
34 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
20 |
|
| 425 |
*Kvizik* |
6 |
17 |
3 |
M- (91)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
425 |
| Нік: |
*Kvizik* |
| Скіл: |
M- (91)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
244 |
| Попадань: |
40 |
| DMG: |
1139 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
22 хв. 35 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 21:52 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
28 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 426 |
FREON |
10 |
21 |
4 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
426 |
| Нік: |
FREON |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
21 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
203 |
| Попадань: |
54 |
| DMG: |
1594 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
19 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
31 липня 2026 г, 22:31 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
30 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 427 |
Вєталь |
15 |
26 |
10 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
427 |
| Нік: |
Вєталь |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
15 |
| Смертей: |
26 |
| Вбивств у голову: |
10 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
543 |
| Попадань: |
77 |
| DMG: |
2747 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
28 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 липня 2026 г, 18:32 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
41 |
| Виграно за Т: |
4 |
| Виграно за CT: |
13 |
|
| 428 |
Fancy | player |
4 |
15 |
2 |
M- (90)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
428 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (90)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
174 |
| Попадань: |
45 |
| DMG: |
1213 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
19 хв. 35 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 липня 2026 г, 16:46 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
23 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 429 |
s.May |
10 |
21 |
5 |
M- (90)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
429 |
| Нік: |
s.May |
| Скіл: |
M- (90)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
21 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
412 |
| Попадань: |
68 |
| DMG: |
1887 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
18 хв. 37 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 липня 2026 г, 19:33 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
33 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
10 |
|
| 430 |
(1)Fancy | player |
1 |
12 |
1 |
M- (92)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
430 |
| Нік: |
(1)Fancy | player |
| Скіл: |
M- (92)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
165 |
| Попадань: |
16 |
| DMG: |
416 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 39 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 липня 2026 г, 23:31 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
14 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 431 |
HOHLL |
7 |
18 |
2 |
M- (92)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
431 |
| Нік: |
HOHLL |
| Скіл: |
M- (92)
|
| Вбивств: |
7 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
415 |
| Попадань: |
44 |
| DMG: |
1218 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
21 хв. 45 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 09:20 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
25 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 432 |
Vova |
19 |
30 |
5 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
432 |
| Нік: |
Vova |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
19 |
| Смертей: |
30 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
716 |
| Попадань: |
120 |
| DMG: |
3093 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
5 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
41 хв. 19 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 липня 2026 г, 17:01 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
58 |
| Виграно за Т: |
15 |
| Виграно за CT: |
10 |
|
| 433 |
Fancy | player |
12 |
23 |
4 |
M- (92)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
433 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (92)
|
| Вбивств: |
12 |
| Смертей: |
23 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
267 |
| Попадань: |
65 |
| DMG: |
1937 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
32 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 липня 2026 г, 16:43 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
40 |
| Виграно за Т: |
4 |
| Виграно за CT: |
11 |
|
| 434 |
Lattyk |
28 |
40 |
16 |
M- (92)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
434 |
| Нік: |
Lattyk |
| Скіл: |
M- (92)
|
| Вбивств: |
28 |
| Смертей: |
40 |
| Вбивств у голову: |
16 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
812 |
| Попадань: |
127 |
| DMG: |
4193 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
4 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
48 хв. 20 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 22:13 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
61 |
| Виграно за Т: |
33 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 435 |
911 |
3 |
15 |
2 |
M- (90)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
435 |
| Нік: |
911 |
| Скіл: |
M- (90)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
274 |
| Попадань: |
39 |
| DMG: |
842 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
24 червня 2026 г, 16:09 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
19 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 436 |
Fgh Quzo |
3 |
15 |
0 |
M- (90)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
436 |
| Нік: |
Fgh Quzo |
| Скіл: |
M- (90)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
173 |
| Попадань: |
26 |
| DMG: |
677 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 4 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 серпня 2026 г, 23:06 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
17 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 437 |
ebu loxov |
3 |
15 |
0 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
437 |
| Нік: |
ebu loxov |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
118 |
| Попадань: |
16 |
| DMG: |
391 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. 58 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 липня 2026 г, 22:33 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
22 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 438 |
1.1.1.1.1.1.1.1. |
3 |
15 |
1 |
M- (92)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
438 |
| Нік: |
1.1.1.1.1.1.1.1. |
| Скіл: |
M- (92)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
142 |
| Попадань: |
20 |
| DMG: |
628 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
13 хв. 5 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 липня 2026 г, 15:23 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
19 |
| Виграно за Т: |
4 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 439 |
Player |
4 |
16 |
1 |
M- (91)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
439 |
| Нік: |
Player |
| Скіл: |
M- (91)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
16 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
439 |
| Попадань: |
33 |
| DMG: |
692 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
30 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 11:55 |
| Заходів: |
7 |
| Зіграно раундів: |
26 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
8 |
|
| 440 |
Solowei |
12 |
25 |
1 |
M- (91)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
440 |
| Нік: |
Solowei |
| Скіл: |
M- (91)
|
| Вбивств: |
12 |
| Смертей: |
25 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
283 |
| Попадань: |
89 |
| DMG: |
1891 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 20:56 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
38 |
| Виграно за Т: |
12 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 441 |
21 |
1 |
14 |
0 |
M- (91)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
441 |
| Нік: |
21 |
| Скіл: |
M- (91)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
14 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
125 |
| Попадань: |
10 |
| DMG: |
281 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
15 хв. 51 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 13:59 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
17 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
11 |
|
| 442 |
Никитос |
7 |
20 |
2 |
M- (91)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
442 |
| Нік: |
Никитос |
| Скіл: |
M- (91)
|
| Вбивств: |
7 |
| Смертей: |
20 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
407 |
| Попадань: |
51 |
| DMG: |
1304 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 серпня 2026 г, 13:39 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
29 |
| Виграно за Т: |
7 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 443 |
Bandera |
11 |
24 |
4 |
M- (91)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
443 |
| Нік: |
Bandera |
| Скіл: |
M- (91)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
24 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
253 |
| Попадань: |
51 |
| DMG: |
1912 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
29 хв. 54 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 г, 23:52 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
36 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
18 |
|
| 444 |
(1)Fancy | player |
9 |
22 |
3 |
M- (91)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
444 |
| Нік: |
(1)Fancy | player |
| Скіл: |
M- (91)
|
| Вбивств: |
9 |
| Смертей: |
22 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
321 |
| Попадань: |
59 |
| DMG: |
1542 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
21 хв. 22 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 01:34 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
31 |
| Виграно за Т: |
4 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 445 |
sm`#1 |
6 |
19 |
2 |
M- (92)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
445 |
| Нік: |
sm`#1 |
| Скіл: |
M- (92)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
19 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
278 |
| Попадань: |
47 |
| DMG: |
1356 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
16 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 серпня 2026 г, 15:11 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
32 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 446 |
Fancy | player |
16 |
29 |
3 |
M- (86)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
446 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (86)
|
| Вбивств: |
16 |
| Смертей: |
29 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
415 |
| Попадань: |
137 |
| DMG: |
3339 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
23 хв. 18 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 червня 2026 г, 23:39 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
44 |
| Виграно за Т: |
15 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 447 |
ZINA |
49 |
62 |
18 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
447 |
| Нік: |
ZINA |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
49 |
| Смертей: |
62 |
| Вбивств у голову: |
18 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
837 |
| Попадань: |
286 |
| DMG: |
8384 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 11 хв. 19 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 липня 2026 г, 15:55 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
116 |
| Виграно за Т: |
19 |
| Виграно за CT: |
33 |
|
| 448 |
[Xash3D]Terik7 |
8 |
21 |
2 |
M- (90)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
448 |
| Нік: |
[Xash3D]Terik7 |
| Скіл: |
M- (90)
|
| Вбивств: |
8 |
| Смертей: |
21 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
368 |
| Попадань: |
44 |
| DMG: |
1234 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
19 хв. 6 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 червня 2026 г, 22:01 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
33 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 449 |
@МАЛИЙ@ |
2 |
16 |
0 |
M- (88)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
449 |
| Нік: |
@МАЛИЙ@ |
| Скіл: |
M- (88)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
16 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
132 |
| Попадань: |
22 |
| DMG: |
470 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 липня 2026 г, 20:09 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 450 |
Кот |
5 |
19 |
3 |
M- (90)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
450 |
| Нік: |
Кот |
| Скіл: |
M- (90)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
19 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
477 |
| Попадань: |
43 |
| DMG: |
1288 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
20 хв. 24 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 13:43 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
25 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
10 |
|