| 451 |
[B] K o H T p E |
5 |
19 |
1 |
M- (88)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
451 |
| Нік: |
[B] K o H T p E |
| Скіл: |
M- (88)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
19 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
262 |
| Попадань: |
26 |
| DMG: |
563 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 59 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 г, 22:42 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
23 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 452 |
MorDa |
13 |
28 |
6 |
M- (90)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
452 |
| Нік: |
MorDa |
| Скіл: |
M- (90)
|
| Вбивств: |
13 |
| Смертей: |
28 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
785 |
| Попадань: |
103 |
| DMG: |
2745 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
31 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 липня 2026 г, 22:16 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
34 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
13 |
|
| 453 |
(1)Fancy | player |
1 |
16 |
0 |
M- (88)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
453 |
| Нік: |
(1)Fancy | player |
| Скіл: |
M- (88)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
16 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
196 |
| Попадань: |
32 |
| DMG: |
715 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 15 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 червня 2026 г, 14:36 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
20 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 454 |
[Fine-Boost] player |
21 |
36 |
7 |
M- (96)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
454 |
| Нік: |
[Fine-Boost] player |
| Скіл: |
M- (96)
|
| Вбивств: |
21 |
| Смертей: |
36 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
621 |
| Попадань: |
143 |
| DMG: |
3450 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
35 хв. 6 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 липня 2026 г, 00:04 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
62 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
28 |
|
| 455 |
Makadgen_777 |
11 |
26 |
2 |
L+ (84)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
455 |
| Нік: |
Makadgen_777 |
| Скіл: |
L+ (84)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
26 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
475 |
| Попадань: |
70 |
| DMG: |
1787 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
36 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 липня 2026 г, 00:18 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
33 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
17 |
|
| 456 |
++VETB@RB++ |
15 |
30 |
6 |
M- (89)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
456 |
| Нік: |
++VETB@RB++ |
| Скіл: |
M- (89)
|
| Вбивств: |
15 |
| Смертей: |
30 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1415 |
| Попадань: |
94 |
| DMG: |
2552 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
32 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 липня 2026 г, 22:12 |
| Заходів: |
5 |
| Зіграно раундів: |
50 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
13 |
|
| 457 |
oleg |
59 |
75 |
22 |
M- (88)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
457 |
| Нік: |
oleg |
| Скіл: |
M- (88)
|
| Вбивств: |
59 |
| Смертей: |
75 |
| Вбивств у голову: |
22 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1177 |
| Попадань: |
316 |
| DMG: |
9380 |
| Спроб розмінування: |
5 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 29 хв. 16 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 липня 2026 г, 00:35 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
140 |
| Виграно за Т: |
19 |
| Виграно за CT: |
46 |
|
| 458 |
(1)Fancy | player |
43 |
59 |
17 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
458 |
| Нік: |
(1)Fancy | player |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
43 |
| Смертей: |
59 |
| Вбивств у голову: |
17 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1561 |
| Попадань: |
221 |
| DMG: |
6799 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 24 хв. 36 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 22:08 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
88 |
| Виграно за Т: |
21 |
| Виграно за CT: |
27 |
|
| 459 |
Пастор |
27 |
44 |
5 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
459 |
| Нік: |
Пастор |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
27 |
| Смертей: |
44 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
435 |
| Попадань: |
128 |
| DMG: |
3902 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
27 хв. 36 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 год. тому |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
79 |
| Виграно за Т: |
45 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 460 |
synw.712 |
10 |
27 |
5 |
M- (87)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
460 |
| Нік: |
synw.712 |
| Скіл: |
M- (87)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
27 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
474 |
| Попадань: |
62 |
| DMG: |
1986 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
19 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 липня 2026 г, 15:26 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
37 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
10 |
|
| 461 |
Unikov |
6 |
23 |
3 |
M- (91)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
461 |
| Нік: |
Unikov |
| Скіл: |
M- (91)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
23 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
249 |
| Попадань: |
40 |
| DMG: |
970 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
15 хв. 50 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 серпня 2026 г, 15:18 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
28 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
8 |
|
| 462 |
Skylar |
11 |
28 |
4 |
M- (92)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
462 |
| Нік: |
Skylar |
| Скіл: |
M- (92)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
28 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
445 |
| Попадань: |
87 |
| DMG: |
2008 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
39 хв. 22 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 21:20 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
43 |
| Виграно за Т: |
12 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 463 |
ПУПСІК |
16 |
34 |
5 |
M- (88)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
463 |
| Нік: |
ПУПСІК |
| Скіл: |
M- (88)
|
| Вбивств: |
16 |
| Смертей: |
34 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
735 |
| Попадань: |
74 |
| DMG: |
2231 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
47 хв. 20 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 18:07 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
65 |
| Виграно за Т: |
20 |
| Виграно за CT: |
19 |
|
| 464 |
Fancy | player |
18 |
36 |
9 |
M- (89)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
464 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (89)
|
| Вбивств: |
18 |
| Смертей: |
36 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
469 |
| Попадань: |
80 |
| DMG: |
2914 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
29 хв. 55 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 липня 2026 г, 18:11 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
50 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 465 |
F@ntom4ik |
6 |
25 |
0 |
M- (89)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
465 |
| Нік: |
F@ntom4ik |
| Скіл: |
M- (89)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
25 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
255 |
| Попадань: |
56 |
| DMG: |
1424 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
22 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
31 липня 2026 г, 22:31 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
31 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 466 |
>> r u f u s << |
17 |
36 |
4 |
M- (91)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
466 |
| Нік: |
>> r u f u s << |
| Скіл: |
M- (91)
|
| Вбивств: |
17 |
| Смертей: |
36 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
481 |
| Попадань: |
114 |
| DMG: |
3114 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
28 хв. 36 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 серпня 2026 г, 00:08 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
51 |
| Виграно за Т: |
17 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 467 |
rotten_banan |
70 |
90 |
15 |
M- (88)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
467 |
| Нік: |
rotten_banan |
| Скіл: |
M- (88)
|
| Вбивств: |
70 |
| Смертей: |
90 |
| Вбивств у голову: |
15 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1936 |
| Попадань: |
373 |
| DMG: |
11000 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
7 |
| Підірваних бомб: |
5 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 56 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 серпня 2026 г, 15:28 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
158 |
| Виграно за Т: |
29 |
| Виграно за CT: |
51 |
|
| 468 |
мирончик228 |
254 |
274 |
58 |
L+ (77)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
468 |
| Нік: |
мирончик228 |
| Скіл: |
L+ (77)
|
| Вбивств: |
254 |
| Смертей: |
274 |
| Вбивств у голову: |
58 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
5711 |
| Попадань: |
1308 |
| DMG: |
42291 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
16 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 год. 18 хв. 56 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 серпня 2026 г, 10:05 |
| Заходів: |
6 |
| Зіграно раундів: |
615 |
| Виграно за Т: |
163 |
| Виграно за CT: |
117 |
|
| 469 |
Y2K |
49 |
69 |
13 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
469 |
| Нік: |
Y2K |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
49 |
| Смертей: |
69 |
| Вбивств у голову: |
13 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1400 |
| Попадань: |
302 |
| DMG: |
9069 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
4 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 4 хв. 15 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 липня 2026 г, 22:15 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
126 |
| Виграно за Т: |
14 |
| Виграно за CT: |
36 |
|
| 470 |
Plokivill |
11 |
31 |
2 |
M- (90)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
470 |
| Нік: |
Plokivill |
| Скіл: |
M- (90)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
31 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
389 |
| Попадань: |
87 |
| DMG: |
2093 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
36 хв. 6 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 21:20 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
38 |
| Виграно за Т: |
12 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 471 |
CИН |
42 |
62 |
27 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
471 |
| Нік: |
CИН |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
42 |
| Смертей: |
62 |
| Вбивств у голову: |
27 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
604 |
| Попадань: |
188 |
| DMG: |
7752 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
2 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 11 хв. 5 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 липня 2026 г, 20:45 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
114 |
| Виграно за Т: |
43 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 472 |
PERETS |
41 |
62 |
9 |
L+ (84)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
472 |
| Нік: |
PERETS |
| Скіл: |
L+ (84)
|
| Вбивств: |
41 |
| Смертей: |
62 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
966 |
| Попадань: |
235 |
| DMG: |
5697 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
8 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 17 хв. 27 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 г, 16:12 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
101 |
| Виграно за Т: |
23 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 473 |
CeMa |
24 |
46 |
5 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
473 |
| Нік: |
CeMa |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
24 |
| Смертей: |
46 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
793 |
| Попадань: |
149 |
| DMG: |
3711 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
5 |
| Підірваних бомб: |
2 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
53 хв. 2 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 20:26 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
70 |
| Виграно за Т: |
13 |
| Виграно за CT: |
20 |
|
| 474 |
Unikov |
14 |
36 |
2 |
M- (87)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
474 |
| Нік: |
Unikov |
| Скіл: |
M- (87)
|
| Вбивств: |
14 |
| Смертей: |
36 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
530 |
| Попадань: |
117 |
| DMG: |
2516 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
22 хв. 43 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 липня 2026 г, 18:22 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
54 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
15 |
|
| 475 |
VIVA LA ZVЁZД |
11 |
34 |
2 |
L+ (83)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
475 |
| Нік: |
VIVA LA ZVЁZД |
| Скіл: |
L+ (83)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
34 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
357 |
| Попадань: |
80 |
| DMG: |
1896 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
30 хв. 28 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 червня 2026 г, 20:46 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
47 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
24 |
|
| 476 |
*aAa*Angel |
58 |
81 |
23 |
M- (86)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
476 |
| Нік: |
*aAa*Angel |
| Скіл: |
M- (86)
|
| Вбивств: |
58 |
| Смертей: |
81 |
| Вбивств у голову: |
23 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1288 |
| Попадань: |
311 |
| DMG: |
9244 |
| Спроб розмінування: |
11 |
| Розмінувань: |
9 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 39 хв. 52 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 серпня 2026 г, 21:14 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
147 |
| Виграно за Т: |
14 |
| Виграно за CT: |
57 |
|
| 477 |
SkyNet | GameR |
34 |
57 |
11 |
M- (92)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
477 |
| Нік: |
SkyNet | GameR |
| Скіл: |
M- (92)
|
| Вбивств: |
34 |
| Смертей: |
57 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
489 |
| Попадань: |
161 |
| DMG: |
6052 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
34 хв. 13 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 год. тому |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
94 |
| Виграно за Т: |
37 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 478 |
Neex | player |
14 |
38 |
4 |
M- (87)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
478 |
| Нік: |
Neex | player |
| Скіл: |
M- (87)
|
| Вбивств: |
14 |
| Смертей: |
38 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
372 |
| Попадань: |
69 |
| DMG: |
2247 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
37 хв. 9 сек. |
| Останнє відвідування: |
24 серпня 2026 г, 17:16 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
60 |
| Виграно за Т: |
19 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 479 |
vynytsky1 |
76 |
100 |
52 |
M- (89)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
479 |
| Нік: |
vynytsky1 |
| Скіл: |
M- (89)
|
| Вбивств: |
76 |
| Смертей: |
100 |
| Вбивств у голову: |
52 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1131 |
| Попадань: |
262 |
| DMG: |
11843 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 33 хв. 38 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 г, 22:28 |
| Заходів: |
5 |
| Зіграно раундів: |
183 |
| Виграно за Т: |
36 |
| Виграно за CT: |
33 |
|
| 480 |
{PMC}-SHUFI |
32 |
57 |
14 |
M- (91)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
480 |
| Нік: |
{PMC}-SHUFI |
| Скіл: |
M- (91)
|
| Вбивств: |
32 |
| Смертей: |
57 |
| Вбивств у голову: |
14 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1161 |
| Попадань: |
174 |
| DMG: |
5559 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
3 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
2 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 8 хв. 22 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 липня 2026 г, 18:07 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
102 |
| Виграно за Т: |
15 |
| Виграно за CT: |
40 |
|