| 481 |
KING_KONG |
30 |
55 |
12 |
M- (89)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
481 |
| Нік: |
KING_KONG |
| Скіл: |
M- (89)
|
| Вбивств: |
30 |
| Смертей: |
55 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1229 |
| Попадань: |
165 |
| DMG: |
4981 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
58 хв. 40 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 23:02 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
75 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
30 |
|
| 482 |
ТУНГУС |
24 |
51 |
3 |
M- (92)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
482 |
| Нік: |
ТУНГУС |
| Скіл: |
M- (92)
|
| Вбивств: |
24 |
| Смертей: |
51 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
922 |
| Попадань: |
135 |
| DMG: |
3160 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
50 хв. 34 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 22:08 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
76 |
| Виграно за Т: |
12 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 483 |
JETGRIMZZ |
278 |
305 |
114 |
M (111)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
483 |
| Нік: |
JETGRIMZZ |
| Скіл: |
M (111)
|
| Вбивств: |
278 |
| Смертей: |
305 |
| Вбивств у голову: |
114 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
4480 |
| Попадань: |
1219 |
| DMG: |
41944 |
| Спроб розмінування: |
6 |
| Розмінувань: |
5 |
| Поставлених бомб: |
4 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 год. 1 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 02:08 |
| Заходів: |
4 |
| Зіграно раундів: |
520 |
| Виграно за Т: |
113 |
| Виграно за CT: |
125 |
|
| 484 |
SE7G4Y |
6 |
33 |
4 |
L+ (81)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
484 |
| Нік: |
SE7G4Y |
| Скіл: |
L+ (81)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
33 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
440 |
| Попадань: |
54 |
| DMG: |
1475 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
33 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 20:38 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
41 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
8 |
|
| 485 |
tallinnzp |
90 |
119 |
23 |
M- (86)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
485 |
| Нік: |
tallinnzp |
| Скіл: |
M- (86)
|
| Вбивств: |
90 |
| Смертей: |
119 |
| Вбивств у голову: |
23 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2757 |
| Попадань: |
628 |
| DMG: |
14129 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
5 |
| Підірваних бомб: |
3 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 год. 43 хв. 21 сек. |
| Останнє відвідування: |
10 липня 2026 г, 20:50 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
245 |
| Виграно за Т: |
108 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 486 |
DOC-Lucifer |
34 |
64 |
11 |
M- (85)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
486 |
| Нік: |
DOC-Lucifer |
| Скіл: |
M- (85)
|
| Вбивств: |
34 |
| Смертей: |
64 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1283 |
| Попадань: |
224 |
| DMG: |
6344 |
| Спроб розмінування: |
6 |
| Розмінувань: |
3 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 17 хв. 13 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 червня 2026 г, 22:02 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
109 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
40 |
|
| 487 |
did mazai |
26 |
56 |
11 |
M- (85)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
487 |
| Нік: |
did mazai |
| Скіл: |
M- (85)
|
| Вбивств: |
26 |
| Смертей: |
56 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1363 |
| Попадань: |
206 |
| DMG: |
4722 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
52 хв. 14 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 червня 2026 г, 22:01 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
87 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
25 |
|
| 488 |
Elcaro |
16 |
46 |
6 |
M- (86)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
488 |
| Нік: |
Elcaro |
| Скіл: |
M- (86)
|
| Вбивств: |
16 |
| Смертей: |
46 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
384 |
| Попадань: |
71 |
| DMG: |
2538 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
18 хв. 54 сек. |
| Останнє відвідування: |
Позавчора в 18:50 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
57 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 489 |
Fox Mulder |
9 |
39 |
2 |
L+ (82)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
489 |
| Нік: |
Fox Mulder |
| Скіл: |
L+ (82)
|
| Вбивств: |
9 |
| Смертей: |
39 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
509 |
| Попадань: |
82 |
| DMG: |
2034 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
31 хв. 37 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 серпня 2026 г, 17:49 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
50 |
| Виграно за Т: |
9 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 490 |
J.Brask |
23 |
54 |
11 |
L+ (81)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
490 |
| Нік: |
J.Brask |
| Скіл: |
L+ (81)
|
| Вбивств: |
23 |
| Смертей: |
54 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
863 |
| Попадань: |
158 |
| DMG: |
4487 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
52 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 серпня 2026 г, 17:08 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
79 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
29 |
|
| 491 |
Fancy | player |
9 |
40 |
5 |
L+ (79)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
491 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
L+ (79)
|
| Вбивств: |
9 |
| Смертей: |
40 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
595 |
| Попадань: |
72 |
| DMG: |
2110 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
36 хв. 46 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 липня 2026 г, 20:56 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
47 |
| Виграно за Т: |
17 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 492 |
1mekosha_203 |
29 |
60 |
13 |
L+ (83)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
492 |
| Нік: |
1mekosha_203 |
| Скіл: |
L+ (83)
|
| Вбивств: |
29 |
| Смертей: |
60 |
| Вбивств у голову: |
13 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1073 |
| Попадань: |
162 |
| DMG: |
4858 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 7 хв. 16 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 21:07 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
92 |
| Виграно за Т: |
33 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 493 |
VITO |
19 |
50 |
3 |
L+ (83)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
493 |
| Нік: |
VITO |
| Скіл: |
L+ (83)
|
| Вбивств: |
19 |
| Смертей: |
50 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1229 |
| Попадань: |
129 |
| DMG: |
3067 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 18 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
27 червня 2026 г, 02:41 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
78 |
| Виграно за Т: |
15 |
| Виграно за CT: |
28 |
|
| 494 |
vano |
19 |
53 |
5 |
L+ (83)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
494 |
| Нік: |
vano |
| Скіл: |
L+ (83)
|
| Вбивств: |
19 |
| Смертей: |
53 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1065 |
| Попадань: |
146 |
| DMG: |
3766 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
46 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
27 серпня 2026 г, 22:31 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
76 |
| Виграно за Т: |
23 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 495 |
ОЛЕЖА |
25 |
61 |
4 |
L+ (78)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
495 |
| Нік: |
ОЛЕЖА |
| Скіл: |
L+ (78)
|
| Вбивств: |
25 |
| Смертей: |
61 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
410 |
| Попадань: |
134 |
| DMG: |
3016 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 5 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 18:59 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
93 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
43 |
|
| 496 |
Fancy | player |
23 |
60 |
10 |
L+ (81)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
496 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
L+ (81)
|
| Вбивств: |
23 |
| Смертей: |
60 |
| Вбивств у голову: |
10 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
598 |
| Попадань: |
147 |
| DMG: |
4365 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
53 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 11:31 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
85 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
23 |
|
| 497 |
Кум Яторо |
96 |
136 |
42 |
M- (93)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
497 |
| Нік: |
Кум Яторо |
| Скіл: |
M- (93)
|
| Вбивств: |
96 |
| Смертей: |
136 |
| Вбивств у голову: |
42 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2637 |
| Попадань: |
508 |
| DMG: |
15936 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
9 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 год. 48 хв. 47 сек. |
| Останнє відвідування: |
4 липня 2026 г, 02:04 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
192 |
| Виграно за Т: |
69 |
| Виграно за CT: |
10 |
|
| 498 |
1 hit |
56 |
97 |
16 |
M- (92)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
498 |
| Нік: |
1 hit |
| Скіл: |
M- (92)
|
| Вбивств: |
56 |
| Смертей: |
97 |
| Вбивств у голову: |
16 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1610 |
| Попадань: |
365 |
| DMG: |
10147 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 24 хв. 14 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 00:24 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
126 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
50 |
|
| 499 |
sergiy zaporizhya |
77 |
119 |
21 |
L+ (80)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
499 |
| Нік: |
sergiy zaporizhya |
| Скіл: |
L+ (80)
|
| Вбивств: |
77 |
| Смертей: |
119 |
| Вбивств у голову: |
21 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2662 |
| Попадань: |
437 |
| DMG: |
11856 |
| Спроб розмінування: |
15 |
| Розмінувань: |
6 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 год. 17 хв. 18 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 липня 2026 г, 21:43 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
208 |
| Виграно за Т: |
45 |
| Виграно за CT: |
44 |
|
| 500 |
Натуся |
83 |
126 |
30 |
M- (89)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
500 |
| Нік: |
Натуся |
| Скіл: |
M- (89)
|
| Вбивств: |
83 |
| Смертей: |
126 |
| Вбивств у голову: |
30 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
3733 |
| Попадань: |
453 |
| DMG: |
15226 |
| Спроб розмінування: |
7 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
2 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 год. 11 хв. 37 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 липня 2026 г, 18:20 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
187 |
| Виграно за Т: |
17 |
| Виграно за CT: |
50 |
|
| 501 |
super_burger |
99 |
146 |
22 |
M- (89)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
501 |
| Нік: |
super_burger |
| Скіл: |
M- (89)
|
| Вбивств: |
99 |
| Смертей: |
146 |
| Вбивств у голову: |
22 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2023 |
| Попадань: |
508 |
| DMG: |
16162 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
8 |
| Підірваних бомб: |
2 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 год. 4 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 серпня 2026 г, 11:20 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
289 |
| Виграно за Т: |
83 |
| Виграно за CT: |
25 |
|
| 502 |
KOS.UA_ZT |
39 |
87 |
15 |
L (73)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
502 |
| Нік: |
KOS.UA_ZT |
| Скіл: |
L (73)
|
| Вбивств: |
39 |
| Смертей: |
87 |
| Вбивств у голову: |
15 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1005 |
| Попадань: |
238 |
| DMG: |
6846 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 28 хв. 54 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 липня 2026 г, 20:37 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
141 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
58 |
|
| 503 |
pacman2d |
71 |
121 |
28 |
L+ (80)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
503 |
| Нік: |
pacman2d |
| Скіл: |
L+ (80)
|
| Вбивств: |
71 |
| Смертей: |
121 |
| Вбивств у голову: |
28 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1392 |
| Попадань: |
381 |
| DMG: |
12167 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 55 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 серпня 2026 г, 16:30 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
198 |
| Виграно за Т: |
62 |
| Виграно за CT: |
27 |
|
| 504 |
Kao^ |
32 |
85 |
10 |
L+ (80)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
504 |
| Нік: |
Kao^ |
| Скіл: |
L+ (80)
|
| Вбивств: |
32 |
| Смертей: |
85 |
| Вбивств у голову: |
10 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1430 |
| Попадань: |
211 |
| DMG: |
5987 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
8 |
| Підірваних бомб: |
5 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 32 хв. 20 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 червня 2026 г, 15:05 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
127 |
| Виграно за Т: |
18 |
| Виграно за CT: |
18 |
|
| 505 |
Слава УКРАЇНІ |
116 |
169 |
45 |
L+ (81)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
505 |
| Нік: |
Слава УКРАЇНІ |
| Скіл: |
L+ (81)
|
| Вбивств: |
116 |
| Смертей: |
169 |
| Вбивств у голову: |
45 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
3143 |
| Попадань: |
707 |
| DMG: |
19848 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
16 |
| Підірваних бомб: |
6 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 год. 3 хв. 20 сек. |
| Останнє відвідування: |
6 липня 2026 г, 15:04 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
316 |
| Виграно за Т: |
85 |
| Виграно за CT: |
52 |
|
| 506 |
BOSH_95 |
37 |
92 |
12 |
L+ (76)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
506 |
| Нік: |
BOSH_95 |
| Скіл: |
L+ (76)
|
| Вбивств: |
37 |
| Смертей: |
92 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1759 |
| Попадань: |
273 |
| DMG: |
6818 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 37 хв. 15 сек. |
| Останнє відвідування: |
10 липня 2026 г, 00:07 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
138 |
| Виграно за Т: |
29 |
| Виграно за CT: |
26 |
|
| 507 |
К Л Ь О Ц И К |
234 |
295 |
36 |
M- (92)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
507 |
| Нік: |
К Л Ь О Ц И К |
| Скіл: |
M- (92)
|
| Вбивств: |
234 |
| Смертей: |
295 |
| Вбивств у голову: |
36 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
5468 |
| Попадань: |
1457 |
| DMG: |
38093 |
| Спроб розмінування: |
6 |
| Розмінувань: |
5 |
| Поставлених бомб: |
11 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 год. 49 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 липня 2026 г, 20:24 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
528 |
| Виграно за Т: |
170 |
| Виграно за CT: |
74 |
|
| 508 |
shahin |
40 |
102 |
11 |
M- (87)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
508 |
| Нік: |
shahin |
| Скіл: |
M- (87)
|
| Вбивств: |
40 |
| Смертей: |
102 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1704 |
| Попадань: |
257 |
| DMG: |
7367 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 53 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 липня 2026 г, 17:23 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
168 |
| Виграно за Т: |
49 |
| Виграно за CT: |
21 |
|
| 509 |
ArtemAMC |
37 |
106 |
15 |
L (72)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
509 |
| Нік: |
ArtemAMC |
| Скіл: |
L (72)
|
| Вбивств: |
37 |
| Смертей: |
106 |
| Вбивств у голову: |
15 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1214 |
| Попадань: |
194 |
| DMG: |
5983 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
9 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 18 хв. 18 сек. |
| Останнє відвідування: |
Позавчора в 18:50 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
157 |
| Виграно за Т: |
26 |
| Виграно за CT: |
17 |
|
| 510 |
HITLER |
49 |
154 |
9 |
L+ (81)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
510 |
| Нік: |
HITLER |
| Скіл: |
L+ (81)
|
| Вбивств: |
49 |
| Смертей: |
154 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
3103 |
| Попадань: |
411 |
| DMG: |
9497 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 год. 30 хв. 24 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 липня 2026 г, 07:59 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
233 |
| Виграно за Т: |
45 |
| Виграно за CT: |
24 |
|