| 31 |
Noxzz27 |
47 |
20 |
19 |
M+ (118)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
31 |
| Нік: |
Noxzz27 |
| Скіл: |
M+ (118)
|
| Вбивств: |
47 |
| Смертей: |
20 |
| Вбивств у голову: |
19 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
441 |
| Попадань: |
166 |
| DMG: |
6354 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
7 |
| Підірваних бомб: |
5 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
51 хв. 8 сек. |
| Останнє відвідування: |
24 серпня 2026 г, 17:26 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
81 |
| Виграно за Т: |
45 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 32 |
Brat |
335 |
308 |
119 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
32 |
| Нік: |
Brat |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
335 |
| Смертей: |
308 |
| Вбивств у голову: |
119 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
11171 |
| Попадань: |
1752 |
| DMG: |
49780 |
| Спроб розмінування: |
4 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
4 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 год. 24 хв. 29 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 липня 2026 г, 21:44 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
544 |
| Виграно за Т: |
149 |
| Виграно за CT: |
154 |
|
| 33 |
КАПЧОНИЙ |
70 |
44 |
26 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
33 |
| Нік: |
КАПЧОНИЙ |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
70 |
| Смертей: |
44 |
| Вбивств у голову: |
26 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1357 |
| Попадань: |
298 |
| DMG: |
9766 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 3 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 червня 2026 г, 22:01 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
109 |
| Виграно за Т: |
25 |
| Виграно за CT: |
32 |
|
| 34 |
Artist |
69 |
45 |
16 |
M+ (116)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
34 |
| Нік: |
Artist |
| Скіл: |
M+ (116)
|
| Вбивств: |
69 |
| Смертей: |
45 |
| Вбивств у голову: |
16 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1427 |
| Попадань: |
350 |
| DMG: |
9884 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 6 хв. 27 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 13:37 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
82 |
| Виграно за Т: |
19 |
| Виграно за CT: |
23 |
|
| 35 |
belezna |
39 |
15 |
15 |
M+ (118)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
35 |
| Нік: |
belezna |
| Скіл: |
M+ (118)
|
| Вбивств: |
39 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
15 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
554 |
| Попадань: |
155 |
| DMG: |
5511 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
27 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 липня 2026 г, 17:02 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
42 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
18 |
|
| 36 |
Di4ch |
32 |
8 |
10 |
M+ (118)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
36 |
| Нік: |
Di4ch |
| Скіл: |
M+ (118)
|
| Вбивств: |
32 |
| Смертей: |
8 |
| Вбивств у голову: |
10 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
631 |
| Попадань: |
133 |
| DMG: |
4231 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
2 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
25 хв. 47 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 липня 2026 г, 17:11 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
31 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
17 |
|
| 37 |
Блёвбургер |
64 |
40 |
23 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
37 |
| Нік: |
Блёвбургер |
| Скіл: |
M (108)
|
| Вбивств: |
64 |
| Смертей: |
40 |
| Вбивств у голову: |
23 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1106 |
| Попадань: |
274 |
| DMG: |
9634 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
56 хв. 9 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 липня 2026 г, 17:54 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
90 |
| Виграно за Т: |
41 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 38 |
Axinzz |
41 |
17 |
21 |
M+ (116)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
38 |
| Нік: |
Axinzz |
| Скіл: |
M+ (116)
|
| Вбивств: |
41 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
21 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
394 |
| Попадань: |
143 |
| DMG: |
6085 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
27 хв. 22 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 липня 2026 г, 15:53 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
59 |
| Виграно за Т: |
36 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 39 |
u.z.i |
40 |
17 |
6 |
M (111)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
39 |
| Нік: |
u.z.i |
| Скіл: |
M (111)
|
| Вбивств: |
40 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
646 |
| Попадань: |
172 |
| DMG: |
5406 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
16 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
Позавчора в 18:51 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
46 |
| Виграно за Т: |
31 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 40 |
OcTp |
51 |
28 |
10 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
40 |
| Нік: |
OcTp |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
51 |
| Смертей: |
28 |
| Вбивств у голову: |
10 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1392 |
| Попадань: |
312 |
| DMG: |
7395 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
4 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
57 хв. 3 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 липня 2026 г, 23:05 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
57 |
| Виграно за Т: |
29 |
| Виграно за CT: |
11 |
|
| 41 |
TOD |
118 |
96 |
30 |
M (104)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
41 |
| Нік: |
TOD |
| Скіл: |
M (104)
|
| Вбивств: |
118 |
| Смертей: |
96 |
| Вбивств у голову: |
30 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2312 |
| Попадань: |
637 |
| DMG: |
17807 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
3 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 58 хв. 6 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 серпня 2026 г, 16:30 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
201 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
115 |
|
| 42 |
IIaPaHouk |
23 |
1 |
10 |
M+ (118)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
42 |
| Нік: |
IIaPaHouk |
| Скіл: |
M+ (118)
|
| Вбивств: |
23 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
10 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
336 |
| Попадань: |
84 |
| DMG: |
2825 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
16 хв. 8 сек. |
| Останнє відвідування: |
24 червня 2026 г, 22:19 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
16 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
14 |
|
| 43 |
fatal |
51 |
30 |
16 |
M+ (117)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
43 |
| Нік: |
fatal |
| Скіл: |
M+ (117)
|
| Вбивств: |
51 |
| Смертей: |
30 |
| Вбивств у голову: |
16 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
967 |
| Попадань: |
257 |
| DMG: |
8255 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
55 хв. 8 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 липня 2026 г, 18:40 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
95 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
64 |
|
| 44 |
alternativ4ik ?! |
34 |
13 |
11 |
M+ (118)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
44 |
| Нік: |
alternativ4ik ?! |
| Скіл: |
M+ (118)
|
| Вбивств: |
34 |
| Смертей: |
13 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
440 |
| Попадань: |
145 |
| DMG: |
4501 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
25 хв. 35 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 липня 2026 г, 19:52 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
38 |
| Виграно за Т: |
17 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 45 |
Insp_Olexandr |
43 |
22 |
8 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
45 |
| Нік: |
Insp_Olexandr |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
43 |
| Смертей: |
22 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
923 |
| Попадань: |
178 |
| DMG: |
5361 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
21 |
| Підірваних бомб: |
7 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
47 хв. 48 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 липня 2026 г, 21:46 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
64 |
| Виграно за Т: |
37 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 46 |
SIX7 |
22 |
1 |
9 |
M+ (118)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
46 |
| Нік: |
SIX7 |
| Скіл: |
M+ (118)
|
| Вбивств: |
22 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
353 |
| Попадань: |
84 |
| DMG: |
2743 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 липня 2026 г, 20:12 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
26 |
| Виграно за Т: |
18 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 47 |
OSAKAZAVR |
259 |
239 |
82 |
M+ (125)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
47 |
| Нік: |
OSAKAZAVR |
| Скіл: |
M+ (125)
|
| Вбивств: |
259 |
| Смертей: |
239 |
| Вбивств у голову: |
82 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
6150 |
| Попадань: |
1415 |
| DMG: |
40744 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
19 |
| Підірваних бомб: |
2 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 год. 59 хв. 5 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 21:29 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
481 |
| Виграно за Т: |
114 |
| Виграно за CT: |
128 |
|
| 48 |
Falcons |
65 |
45 |
15 |
M (111)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
48 |
| Нік: |
Falcons |
| Скіл: |
M (111)
|
| Вбивств: |
65 |
| Смертей: |
45 |
| Вбивств у голову: |
15 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1411 |
| Попадань: |
292 |
| DMG: |
8755 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
50 хв. 55 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 червня 2026 г, 22:01 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
95 |
| Виграно за Т: |
50 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 49 |
F to Pay Respect |
69 |
49 |
51 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
49 |
| Нік: |
F to Pay Respect |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
69 |
| Смертей: |
49 |
| Вбивств у голову: |
51 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
914 |
| Попадань: |
225 |
| DMG: |
10833 |
| Спроб розмінування: |
6 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 2 хв. 24 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 липня 2026 г, 22:14 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
125 |
| Виграно за Т: |
58 |
| Виграно за CT: |
13 |
|
| 50 |
п'янгий краш |
30 |
11 |
22 |
M (114)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
50 |
| Нік: |
п'янгий краш |
| Скіл: |
M (114)
|
| Вбивств: |
30 |
| Смертей: |
11 |
| Вбивств у голову: |
22 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
339 |
| Попадань: |
88 |
| DMG: |
4316 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
16 хв. 57 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 липня 2026 г, 22:02 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
27 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 51 |
wxrkman3 |
38 |
20 |
10 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
51 |
| Нік: |
wxrkman3 |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
38 |
| Смертей: |
20 |
| Вбивств у голову: |
10 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
567 |
| Попадань: |
165 |
| DMG: |
5231 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
30 хв. 41 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 серпня 2026 г, 00:09 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
53 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
35 |
|
| 52 |
кубидон |
48 |
31 |
35 |
M (114)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
52 |
| Нік: |
кубидон |
| Скіл: |
M (114)
|
| Вбивств: |
48 |
| Смертей: |
31 |
| Вбивств у голову: |
35 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
518 |
| Попадань: |
140 |
| DMG: |
6795 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
33 хв. 31 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 20:07 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
64 |
| Виграно за Т: |
33 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 53 |
katana |
25 |
8 |
10 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
53 |
| Нік: |
katana |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
25 |
| Смертей: |
8 |
| Вбивств у голову: |
10 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
424 |
| Попадань: |
104 |
| DMG: |
3564 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
20 хв. 57 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 липня 2026 г, 21:27 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
22 |
| Виграно за Т: |
14 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 54 |
queueue |
27 |
10 |
9 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
54 |
| Нік: |
queueue |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
27 |
| Смертей: |
10 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
380 |
| Попадань: |
108 |
| DMG: |
3773 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
20 хв. 42 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 липня 2026 г, 15:27 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
39 |
| Виграно за Т: |
27 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 55 |
пипип |
39 |
23 |
11 |
M (111)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
55 |
| Нік: |
пипип |
| Скіл: |
M (111)
|
| Вбивств: |
39 |
| Смертей: |
23 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1311 |
| Попадань: |
235 |
| DMG: |
6402 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
55 хв. 46 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 серпня 2026 г, 00:33 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
75 |
| Виграно за Т: |
19 |
| Виграно за CT: |
30 |
|
| 56 |
Dagers1134 |
18 |
2 |
2 |
M (107)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
56 |
| Нік: |
Dagers1134 |
| Скіл: |
M (107)
|
| Вбивств: |
18 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
336 |
| Попадань: |
91 |
| DMG: |
2107 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 г, 12:24 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
23 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
18 |
|
| 57 |
ION |
34 |
18 |
13 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
57 |
| Нік: |
ION |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
34 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
13 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
643 |
| Попадань: |
139 |
| DMG: |
4923 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
4 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
23 хв. 19 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 серпня 2026 г, 15:34 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
37 |
| Виграно за Т: |
20 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 58 |
ТЦК ЛАТЕНТНЫЕ |
39 |
24 |
14 |
M (114)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
58 |
| Нік: |
ТЦК ЛАТЕНТНЫЕ |
| Скіл: |
M (114)
|
| Вбивств: |
39 |
| Смертей: |
24 |
| Вбивств у голову: |
14 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
689 |
| Попадань: |
176 |
| DMG: |
5701 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
32 хв. 48 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 червня 2026 г, 20:46 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
52 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
27 |
|
| 59 |
Беня |
36 |
21 |
10 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
59 |
| Нік: |
Беня |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
36 |
| Смертей: |
21 |
| Вбивств у голову: |
10 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
341 |
| Попадань: |
170 |
| DMG: |
5389 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
3 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
42 хв. 36 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 г, 23:46 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
73 |
| Виграно за Т: |
15 |
| Виграно за CT: |
22 |
|
| 60 |
Fancy | player |
16 |
1 |
4 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
60 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
16 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
229 |
| Попадань: |
53 |
| DMG: |
2230 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
13 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 червня 2026 г, 14:36 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
21 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
17 |
|