| 61 |
жека ДИРУН |
285 |
271 |
82 |
M- (94)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
61 |
| Нік: |
жека ДИРУН |
| Скіл: |
M- (94)
|
| Вбивств: |
285 |
| Смертей: |
271 |
| Вбивств у голову: |
82 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
5560 |
| Попадань: |
1556 |
| DMG: |
46252 |
| Спроб розмінування: |
8 |
| Розмінувань: |
6 |
| Поставлених бомб: |
11 |
| Підірваних бомб: |
2 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
5 год. 7 хв. 43 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 18:24 |
| Заходів: |
6 |
| Зіграно раундів: |
542 |
| Виграно за Т: |
67 |
| Виграно за CT: |
220 |
|
| 62 |
NoName |
31 |
17 |
11 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
62 |
| Нік: |
NoName |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
31 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
521 |
| Попадань: |
135 |
| DMG: |
4245 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
27 хв. 24 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 липня 2026 г, 23:16 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
31 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 63 |
водительпогубам |
26 |
12 |
11 |
M (111)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
63 |
| Нік: |
водительпогубам |
| Скіл: |
M (111)
|
| Вбивств: |
26 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
567 |
| Попадань: |
84 |
| DMG: |
3437 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
26 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 липня 2026 г, 16:32 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
41 |
| Виграно за Т: |
29 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 64 |
ссав на яйця |
47 |
33 |
8 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
64 |
| Нік: |
ссав на яйця |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
47 |
| Смертей: |
33 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1257 |
| Попадань: |
276 |
| DMG: |
6954 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
43 хв. 8 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 серпня 2026 г, 16:43 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
67 |
| Виграно за Т: |
35 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 65 |
хапатель онлайн |
18 |
4 |
11 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
65 |
| Нік: |
хапатель онлайн |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
18 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
544 |
| Попадань: |
68 |
| DMG: |
2458 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
15 хв. 24 сек. |
| Останнє відвідування: |
31 липня 2026 г, 22:36 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
24 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 66 |
AIM |
80 |
66 |
50 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
66 |
| Нік: |
AIM |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
80 |
| Смертей: |
66 |
| Вбивств у голову: |
50 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1331 |
| Попадань: |
361 |
| DMG: |
14175 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
27 |
| Підірваних бомб: |
4 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 38 хв. 36 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 серпня 2026 г, 21:05 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
146 |
| Виграно за Т: |
57 |
| Виграно за CT: |
18 |
|
| 67 |
Scent |
53 |
39 |
11 |
M+ (116)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
67 |
| Нік: |
Scent |
| Скіл: |
M+ (116)
|
| Вбивств: |
53 |
| Смертей: |
39 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1346 |
| Попадань: |
315 |
| DMG: |
7446 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 36 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 14:00 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
87 |
| Виграно за Т: |
38 |
| Виграно за CT: |
11 |
|
| 68 |
Fancy | player |
20 |
7 |
8 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
68 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
20 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
350 |
| Попадань: |
76 |
| DMG: |
2899 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
25 хв. 54 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 01:33 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
32 |
| Виграно за Т: |
9 |
| Виграно за CT: |
13 |
|
| 69 |
Diamond Tears |
19 |
6 |
12 |
M (109)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
69 |
| Нік: |
Diamond Tears |
| Скіл: |
M (109)
|
| Вбивств: |
19 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
215 |
| Попадань: |
64 |
| DMG: |
2677 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
3 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 20 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 серпня 2026 г, 22:48 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
16 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 70 |
ZIMA < BICH |
20 |
7 |
3 |
M (109)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
70 |
| Нік: |
ZIMA < BICH |
| Скіл: |
M (109)
|
| Вбивств: |
20 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
541 |
| Попадань: |
105 |
| DMG: |
2689 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
16 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 серпня 2026 г, 13:38 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
28 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
19 |
|
| 71 |
NOOK |
91 |
78 |
36 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
71 |
| Нік: |
NOOK |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
91 |
| Смертей: |
78 |
| Вбивств у голову: |
36 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2671 |
| Попадань: |
474 |
| DMG: |
15446 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 49 хв. 20 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 г, 22:43 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
140 |
| Виграно за Т: |
16 |
| Виграно за CT: |
48 |
|
| 72 |
DnoNaDneDna |
15 |
2 |
3 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
72 |
| Нік: |
DnoNaDneDna |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
15 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
282 |
| Попадань: |
67 |
| DMG: |
1712 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 47 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 19:03 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
13 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
11 |
|
| 73 |
Mexanik |
40 |
27 |
16 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
73 |
| Нік: |
Mexanik |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
40 |
| Смертей: |
27 |
| Вбивств у голову: |
16 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1490 |
| Попадань: |
260 |
| DMG: |
6616 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
38 хв. 20 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 серпня 2026 г, 15:27 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
50 |
| Виграно за Т: |
23 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 74 |
19cm Hardcore Fucking_cfq |
57 |
44 |
21 |
M (104)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
74 |
| Нік: |
19cm Hardcore Fucking_cfq |
| Скіл: |
M (104)
|
| Вбивств: |
57 |
| Смертей: |
44 |
| Вбивств у голову: |
21 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1454 |
| Попадань: |
287 |
| DMG: |
8136 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
8 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 14 хв. 21 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 червня 2026 г, 22:01 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
101 |
| Виграно за Т: |
53 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 75 |
Fancy | player |
21 |
8 |
7 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
75 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
21 |
| Смертей: |
8 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
496 |
| Попадань: |
106 |
| DMG: |
2993 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 червня 2026 г, 22:02 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
32 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
21 |
|
| 76 |
---===РОБОТ===--- |
46 |
33 |
14 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
76 |
| Нік: |
---===РОБОТ===--- |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
46 |
| Смертей: |
33 |
| Вбивств у голову: |
14 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1116 |
| Попадань: |
271 |
| DMG: |
6420 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
6 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
51 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 липня 2026 г, 18:23 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
83 |
| Виграно за Т: |
33 |
| Виграно за CT: |
17 |
|
| 77 |
Fancy | player |
77 |
64 |
22 |
M (104)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
77 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (104)
|
| Вбивств: |
77 |
| Смертей: |
64 |
| Вбивств у голову: |
22 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
3107 |
| Попадань: |
478 |
| DMG: |
11318 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
8 |
| Підірваних бомб: |
4 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 45 хв. 52 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 20:33 |
| Заходів: |
4 |
| Зіграно раундів: |
137 |
| Виграно за Т: |
36 |
| Виграно за CT: |
41 |
|
| 78 |
hardcore |
23 |
10 |
4 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
78 |
| Нік: |
hardcore |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
23 |
| Смертей: |
10 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
444 |
| Попадань: |
107 |
| DMG: |
3027 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
18 хв. 24 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 г, 22:43 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
23 |
| Виграно за Т: |
9 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 79 |
nn |
22 |
9 |
9 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
79 |
| Нік: |
nn |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
22 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
390 |
| Попадань: |
110 |
| DMG: |
3336 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
16 хв. 13 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 г, 23:52 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
17 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
8 |
|
| 80 |
MS-13 |
22 |
10 |
4 |
M (109)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
80 |
| Нік: |
MS-13 |
| Скіл: |
M (109)
|
| Вбивств: |
22 |
| Смертей: |
10 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
439 |
| Попадань: |
109 |
| DMG: |
2793 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 липня 2026 г, 20:24 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
25 |
| Виграно за Т: |
16 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 81 |
nomat |
24 |
12 |
6 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
81 |
| Нік: |
nomat |
| Скіл: |
M (108)
|
| Вбивств: |
24 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
372 |
| Попадань: |
105 |
| DMG: |
3233 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
15 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 серпня 2026 г, 23:50 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
37 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
24 |
|
| 82 |
Свободная Душа. |
24 |
13 |
6 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
82 |
| Нік: |
Свободная Душа. |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
24 |
| Смертей: |
13 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
425 |
| Попадань: |
98 |
| DMG: |
3183 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
27 хв. 48 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 липня 2026 г, 23:56 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
39 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
22 |
|
| 83 |
Dante |
13 |
2 |
7 |
M (109)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
83 |
| Нік: |
Dante |
| Скіл: |
M (109)
|
| Вбивств: |
13 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
115 |
| Попадань: |
41 |
| DMG: |
1747 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
11 хв. 22 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 липня 2026 г, 22:20 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
18 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
13 |
|
| 84 |
Pokemon UA |
44 |
33 |
18 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
84 |
| Нік: |
Pokemon UA |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
44 |
| Смертей: |
33 |
| Вбивств у голову: |
18 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
937 |
| Попадань: |
204 |
| DMG: |
6515 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
49 хв. 6 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 липня 2026 г, 19:55 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
60 |
| Виграно за Т: |
11 |
| Виграно за CT: |
29 |
|
| 85 |
Fancy | player |
18 |
8 |
3 |
M (107)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
85 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (107)
|
| Вбивств: |
18 |
| Смертей: |
8 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
223 |
| Попадань: |
72 |
| DMG: |
2122 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
18 хв. 9 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 червня 2026 г, 13:22 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
28 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
18 |
|
| 86 |
Fancy | player |
12 |
2 |
4 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
86 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (108)
|
| Вбивств: |
12 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
268 |
| Попадань: |
47 |
| DMG: |
1499 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
13 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 липня 2026 г, 20:33 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
19 |
| Виграно за Т: |
15 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 87 |
3ak.322 |
23 |
13 |
4 |
M (107)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
87 |
| Нік: |
3ak.322 |
| Скіл: |
M (107)
|
| Вбивств: |
23 |
| Смертей: |
13 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
405 |
| Попадань: |
111 |
| DMG: |
3037 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
21 хв. 47 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 червня 2026 г, 21:22 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
29 |
| Виграно за Т: |
13 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 88 |
TO4UK |
12 |
2 |
9 |
M (109)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
88 |
| Нік: |
TO4UK |
| Скіл: |
M (109)
|
| Вбивств: |
12 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
100 |
| Попадань: |
38 |
| DMG: |
1673 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 43 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 липня 2026 г, 20:43 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
11 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
8 |
|
| 89 |
-1 |
14 |
4 |
7 |
M (109)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
89 |
| Нік: |
-1 |
| Скіл: |
M (109)
|
| Вбивств: |
14 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
400 |
| Попадань: |
62 |
| DMG: |
2019 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
15 хв. 46 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 липня 2026 г, 20:27 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
21 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
13 |
|
| 90 |
Den _ 2110 |
64 |
55 |
15 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
90 |
| Нік: |
Den _ 2110 |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
64 |
| Смертей: |
55 |
| Вбивств у голову: |
15 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
937 |
| Попадань: |
313 |
| DMG: |
8981 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
2 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 13 хв. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 18:58 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
104 |
| Виграно за Т: |
31 |
| Виграно за CT: |
18 |
|