| 91 |
напруга в штанях |
49 |
40 |
14 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
91 |
| Нік: |
напруга в штанях |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
49 |
| Смертей: |
40 |
| Вбивств у голову: |
14 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1381 |
| Попадань: |
241 |
| DMG: |
7465 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
46 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 18:05 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
65 |
| Виграно за Т: |
9 |
| Виграно за CT: |
17 |
|
| 92 |
arbellowflyshow |
14 |
5 |
4 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
92 |
| Нік: |
arbellowflyshow |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
14 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
256 |
| Попадань: |
59 |
| DMG: |
1815 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 31 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 21:08 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
17 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 93 |
[B] K o H T p E |
28 |
19 |
14 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
93 |
| Нік: |
[B] K o H T p E |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
28 |
| Смертей: |
19 |
| Вбивств у голову: |
14 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
349 |
| Попадань: |
103 |
| DMG: |
3925 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
20 хв. 20 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 серпня 2026 г, 22:24 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
43 |
| Виграно за Т: |
14 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 94 |
Sn@ke |
18 |
9 |
11 |
M (107)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
94 |
| Нік: |
Sn@ke |
| Скіл: |
M (107)
|
| Вбивств: |
18 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
181 |
| Попадань: |
73 |
| DMG: |
2919 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
20 хв. 13 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 липня 2026 г, 11:39 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
30 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
21 |
|
| 95 |
EkaTepuHa Mu3yJIuHa |
10 |
1 |
10 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
95 |
| Нік: |
EkaTepuHa Mu3yJIuHa |
| Скіл: |
M (108)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
10 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
16 |
| Попадань: |
13 |
| DMG: |
1416 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 хв. 30 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 червня 2026 г, 22:02 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 96 |
ilochikkk |
22 |
13 |
10 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
96 |
| Нік: |
ilochikkk |
| Скіл: |
M (108)
|
| Вбивств: |
22 |
| Смертей: |
13 |
| Вбивств у голову: |
10 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
548 |
| Попадань: |
87 |
| DMG: |
3008 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
35 хв. 6 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 липня 2026 г, 16:45 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
43 |
| Виграно за Т: |
15 |
| Виграно за CT: |
8 |
|
| 97 |
ТАТО |
57 |
48 |
32 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
97 |
| Нік: |
ТАТО |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
57 |
| Смертей: |
48 |
| Вбивств у голову: |
32 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
545 |
| Попадань: |
266 |
| DMG: |
8265 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 9 хв. 43 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 липня 2026 г, 20:45 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
113 |
| Виграно за Т: |
7 |
| Виграно за CT: |
50 |
|
| 98 |
podpivas |
22 |
13 |
3 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
98 |
| Нік: |
podpivas |
| Скіл: |
M (108)
|
| Вбивств: |
22 |
| Смертей: |
13 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
438 |
| Попадань: |
120 |
| DMG: |
3185 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
23 хв. 27 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 липня 2026 г, 19:35 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
37 |
| Виграно за Т: |
23 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 99 |
zxc.Че герой |
15 |
6 |
7 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
99 |
| Нік: |
zxc.Че герой |
| Скіл: |
M (108)
|
| Вбивств: |
15 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
216 |
| Попадань: |
51 |
| DMG: |
1947 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 хв. 55 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 червня 2026 г, 02:42 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
18 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 100 |
---VLAD 1990----- |
25 |
17 |
3 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
100 |
| Нік: |
---VLAD 1990----- |
| Скіл: |
M (108)
|
| Вбивств: |
25 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
716 |
| Попадань: |
128 |
| DMG: |
3601 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
19 хв. 57 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 липня 2026 г, 22:11 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
21 |
| Виграно за Т: |
9 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 101 |
kyousuke |
41 |
33 |
13 |
M (104)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
101 |
| Нік: |
kyousuke |
| Скіл: |
M (104)
|
| Вбивств: |
41 |
| Смертей: |
33 |
| Вбивств у голову: |
13 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
684 |
| Попадань: |
181 |
| DMG: |
5804 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
33 хв. 37 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 червня 2026 г, 20:45 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
53 |
| Виграно за Т: |
25 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 102 |
mYp3jKуууууууууууу |
22 |
14 |
12 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
102 |
| Нік: |
mYp3jKуууууууууууу |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
22 |
| Смертей: |
14 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
310 |
| Попадань: |
83 |
| DMG: |
3359 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
23 хв. 39 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 липня 2026 г, 19:15 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
40 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
23 |
|
| 103 |
*ContraBanda* |
14 |
6 |
4 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
103 |
| Нік: |
*ContraBanda* |
| Скіл: |
M (106)
|
| Вбивств: |
14 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
287 |
| Попадань: |
51 |
| DMG: |
1601 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
11 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 липня 2026 г, 00:07 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
12 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 104 |
IIapMe3aH_Haka3aH |
12 |
4 |
9 |
M (107)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
104 |
| Нік: |
IIapMe3aH_Haka3aH |
| Скіл: |
M (107)
|
| Вбивств: |
12 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
266 |
| Попадань: |
32 |
| DMG: |
2103 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 20 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 липня 2026 г, 20:54 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
14 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
10 |
|
| 105 |
[Fine-Boost] player |
13 |
5 |
7 |
M (107)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
105 |
| Нік: |
[Fine-Boost] player |
| Скіл: |
M (107)
|
| Вбивств: |
13 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
212 |
| Попадань: |
52 |
| DMG: |
2057 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
20 хв. 16 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 липня 2026 г, 15:10 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
25 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
13 |
|
| 106 |
gaid_na_riki.exe |
26 |
18 |
7 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
106 |
| Нік: |
gaid_na_riki.exe |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
26 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
343 |
| Попадань: |
101 |
| DMG: |
3532 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
25 хв. 58 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 серпня 2026 г, 20:09 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
38 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 107 |
SINIYMAN |
21 |
14 |
6 |
M (104)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
107 |
| Нік: |
SINIYMAN |
| Скіл: |
M (104)
|
| Вбивств: |
21 |
| Смертей: |
14 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
293 |
| Попадань: |
65 |
| DMG: |
2914 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
11 хв. 43 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 год. тому |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
35 |
| Виграно за Т: |
20 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 108 |
JORA |
14 |
7 |
1 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
108 |
| Нік: |
JORA |
| Скіл: |
M (106)
|
| Вбивств: |
14 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
206 |
| Попадань: |
64 |
| DMG: |
1745 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
11 хв. 14 сек. |
| Останнє відвідування: |
7 липня 2026 г, 22:34 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
16 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
11 |
|
| 109 |
АТ ХОЕ |
11 |
4 |
5 |
M (107)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
109 |
| Нік: |
АТ ХОЕ |
| Скіл: |
M (107)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
303 |
| Попадань: |
54 |
| DMG: |
1512 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
11 хв. 39 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 червня 2026 г, 21:59 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
13 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
8 |
|
| 110 |
Pizdolizac |
16 |
9 |
1 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
110 |
| Нік: |
Pizdolizac |
| Скіл: |
M (106)
|
| Вбивств: |
16 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
375 |
| Попадань: |
104 |
| DMG: |
2438 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
23 хв. 35 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 липня 2026 г, 16:10 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
29 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
19 |
|
| 111 |
VESELIY |
69 |
62 |
8 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
111 |
| Нік: |
VESELIY |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
69 |
| Смертей: |
62 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1342 |
| Попадань: |
434 |
| DMG: |
9955 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 10 хв. 55 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 липня 2026 г, 22:46 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
84 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
27 |
|
| 112 |
prostoceldodik |
14 |
7 |
2 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
112 |
| Нік: |
prostoceldodik |
| Скіл: |
M (106)
|
| Вбивств: |
14 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
211 |
| Попадань: |
70 |
| DMG: |
1855 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 9 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 червня 2026 г, 22:02 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
18 |
| Виграно за Т: |
11 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 113 |
awesome |
45 |
38 |
12 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
113 |
| Нік: |
awesome |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
45 |
| Смертей: |
38 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
788 |
| Попадань: |
217 |
| DMG: |
6300 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
5 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
57 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 22:37 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
77 |
| Виграно за Т: |
46 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 114 |
antik |
39 |
32 |
17 |
M (107)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
114 |
| Нік: |
antik |
| Скіл: |
M (107)
|
| Вбивств: |
39 |
| Смертей: |
32 |
| Вбивств у голову: |
17 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
739 |
| Попадань: |
212 |
| DMG: |
6081 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
50 хв. 13 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 18:07 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
69 |
| Виграно за Т: |
22 |
| Виграно за CT: |
19 |
|
| 115 |
L0V3trap |
40 |
33 |
8 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
115 |
| Нік: |
L0V3trap |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
40 |
| Смертей: |
33 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1326 |
| Попадань: |
256 |
| DMG: |
6064 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
43 хв. 27 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 г, 23:52 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
53 |
| Виграно за Т: |
23 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 116 |
[T-B] Ukraine Gamer |
10 |
3 |
6 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
116 |
| Нік: |
[T-B] Ukraine Gamer |
| Скіл: |
M (106)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
314 |
| Попадань: |
52 |
| DMG: |
1481 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 липня 2026 г, 19:46 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
12 |
| Виграно за Т: |
7 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 117 |
Pś1x |
13 |
6 |
7 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
117 |
| Нік: |
Pś1x |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
13 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
142 |
| Попадань: |
48 |
| DMG: |
1664 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 липня 2026 г, 18:34 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
25 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
13 |
|
| 118 |
Romulus |
17 |
11 |
5 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
118 |
| Нік: |
Romulus |
| Скіл: |
M (106)
|
| Вбивств: |
17 |
| Смертей: |
11 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
332 |
| Попадань: |
71 |
| DMG: |
2133 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
18 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 липня 2026 г, 00:40 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
21 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
13 |
|
| 119 |
me som mario viteza |
13 |
7 |
5 |
M (104)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
119 |
| Нік: |
me som mario viteza |
| Скіл: |
M (104)
|
| Вбивств: |
13 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
297 |
| Попадань: |
58 |
| DMG: |
1623 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
13 хв. 18 сек. |
| Останнє відвідування: |
27 липня 2026 г, 23:23 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
27 |
| Виграно за Т: |
13 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 120 |
Missf1t |
12 |
6 |
2 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
120 |
| Нік: |
Missf1t |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
12 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
158 |
| Попадань: |
47 |
| DMG: |
1405 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
11 хв. 37 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 г, 22:39 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
14 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
0 |
|