| 151 |
3000 |
24 |
20 |
12 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
151 |
| Нік: |
3000 |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
24 |
| Смертей: |
20 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
414 |
| Попадань: |
88 |
| DMG: |
3327 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
24 хв. 9 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 серпня 2026 г, 18:57 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
35 |
| Виграно за Т: |
4 |
| Виграно за CT: |
17 |
|
| 152 |
Стрелок |
27 |
23 |
4 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
152 |
| Нік: |
Стрелок |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
27 |
| Смертей: |
23 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
704 |
| Попадань: |
171 |
| DMG: |
3912 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
38 хв. 40 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 липня 2026 г, 00:14 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
34 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
18 |
|
| 153 |
pastuv67 |
19 |
15 |
9 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
153 |
| Нік: |
pastuv67 |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
19 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
238 |
| Попадань: |
82 |
| DMG: |
3408 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
19 хв. 5 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 липня 2026 г, 15:37 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
37 |
| Виграно за Т: |
20 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 154 |
ПАВЛІК |
6 |
3 |
4 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
154 |
| Нік: |
ПАВЛІК |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
106 |
| Попадань: |
17 |
| DMG: |
715 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 15 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 г, 22:36 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
16 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 155 |
Babuin666 |
5 |
2 |
1 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
155 |
| Нік: |
Babuin666 |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
206 |
| Попадань: |
34 |
| DMG: |
768 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
3 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 38 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 липня 2026 г, 22:39 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
9 |
|
| 156 |
EL_Pacho |
63 |
60 |
23 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
156 |
| Нік: |
EL_Pacho |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
63 |
| Смертей: |
60 |
| Вбивств у голову: |
23 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1202 |
| Попадань: |
294 |
| DMG: |
9259 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 9 хв. 8 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 18:10 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
107 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
43 |
|
| 157 |
|AnG| Makentosh |
3 |
0 |
0 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
157 |
| Нік: |
|AnG| Makentosh |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
0 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
38 |
| Попадань: |
11 |
| DMG: |
354 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 хв. 16 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 липня 2026 г, 17:12 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
5 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 158 |
Fancy | player |
9 |
6 |
6 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
158 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
9 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
271 |
| Попадань: |
37 |
| DMG: |
1354 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 24 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 липня 2026 г, 23:46 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
20 |
| Виграно за Т: |
9 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 159 |
Fancy | player |
37 |
34 |
14 |
M (104)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
159 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (104)
|
| Вбивств: |
37 |
| Смертей: |
34 |
| Вбивств у голову: |
14 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
653 |
| Попадань: |
155 |
| DMG: |
5335 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
51 хв. 14 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 22:46 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
68 |
| Виграно за Т: |
21 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 160 |
Fancy | player |
5 |
2 |
0 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
160 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
160 |
| Попадань: |
31 |
| DMG: |
617 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 18 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 серпня 2026 г, 15:47 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
8 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 161 |
Apacha4 |
5 |
2 |
2 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
161 |
| Нік: |
Apacha4 |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
63 |
| Попадань: |
21 |
| DMG: |
573 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 хв. 45 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 22:39 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
10 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 162 |
brodyga |
6 |
3 |
3 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
162 |
| Нік: |
brodyga |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
74 |
| Попадань: |
18 |
| DMG: |
745 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 13 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 липня 2026 г, 19:56 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
12 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 163 |
ZAHO SERVICE |
11 |
8 |
3 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
163 |
| Нік: |
ZAHO SERVICE |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
8 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
219 |
| Попадань: |
53 |
| DMG: |
1793 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 год. тому |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
19 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 164 |
ZloY |
5 |
2 |
1 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
164 |
| Нік: |
ZloY |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
115 |
| Попадань: |
31 |
| DMG: |
862 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 21 сек. |
| Останнє відвідування: |
24 серпня 2026 г, 17:29 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 165 |
Жека |
7 |
4 |
4 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
165 |
| Нік: |
Жека |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
7 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
51 |
| Попадань: |
19 |
| DMG: |
840 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 50 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 червня 2026 г, 15:54 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
14 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
8 |
|
| 166 |
[Solum Debilis Mori Debent] |
6 |
3 |
2 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
166 |
| Нік: |
[Solum Debilis Mori Debent] |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
100 |
| Попадань: |
28 |
| DMG: |
744 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 хв. 16 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 19:59 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
18 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 167 |
善 |
29 |
26 |
14 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
167 |
| Нік: |
善 |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
29 |
| Смертей: |
26 |
| Вбивств у голову: |
14 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
396 |
| Попадань: |
108 |
| DMG: |
4125 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
34 хв. 24 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 червня 2026 г, 21:38 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
58 |
| Виграно за Т: |
16 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 168 |
Fancy | player |
5 |
2 |
3 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
168 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
76 |
| Попадань: |
26 |
| DMG: |
729 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
13 хв. 21 сек. |
| Останнє відвідування: |
27 червня 2026 г, 21:27 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
12 |
| Виграно за Т: |
4 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 169 |
HaZe |
56 |
53 |
26 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
169 |
| Нік: |
HaZe |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
56 |
| Смертей: |
53 |
| Вбивств у голову: |
26 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1139 |
| Попадань: |
264 |
| DMG: |
8486 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 7 хв. 58 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 липня 2026 г, 18:18 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
130 |
| Виграно за Т: |
29 |
| Виграно за CT: |
36 |
|
| 170 |
fox |
11 |
8 |
6 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
170 |
| Нік: |
fox |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
8 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
307 |
| Попадань: |
39 |
| DMG: |
1497 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 липня 2026 г, 20:45 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
17 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
10 |
|
| 171 |
(1)Fancy | player |
10 |
7 |
2 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
171 |
| Нік: |
(1)Fancy | player |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
177 |
| Попадань: |
56 |
| DMG: |
1559 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 51 сек. |
| Останнє відвідування: |
10 липня 2026 г, 12:18 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
16 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
8 |
|
| 172 |
mamba |
5 |
2 |
1 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
172 |
| Нік: |
mamba |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
90 |
| Попадань: |
25 |
| DMG: |
666 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
5 хв. 5 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 липня 2026 г, 22:52 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
10 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 173 |
Сірко |
6 |
4 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
173 |
| Нік: |
Сірко |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
99 |
| Попадань: |
24 |
| DMG: |
704 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 22 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 липня 2026 г, 21:43 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
10 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
8 |
|
| 174 |
Mішаня |
3 |
1 |
0 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
174 |
| Нік: |
Mішаня |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
56 |
| Попадань: |
22 |
| DMG: |
395 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 хв. 46 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 липня 2026 г, 21:48 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
6 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 175 |
PANDA |
4 |
2 |
0 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
175 |
| Нік: |
PANDA |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
81 |
| Попадань: |
26 |
| DMG: |
491 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 51 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 липня 2026 г, 17:19 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 176 |
Cucumber |
16 |
14 |
6 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
176 |
| Нік: |
Cucumber |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
16 |
| Смертей: |
14 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
458 |
| Попадань: |
94 |
| DMG: |
2451 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
22 хв. 12 сек. |
| Останнє відвідування: |
6 липня 2026 г, 14:06 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
29 |
| Виграно за Т: |
19 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 177 |
Данила морская п |
3 |
1 |
1 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
177 |
| Нік: |
Данила морская п |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
49 |
| Попадань: |
7 |
| DMG: |
265 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 хв. 14 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 червня 2026 г, 21:44 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
4 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 178 |
fancy | Player |
7 |
5 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
178 |
| Нік: |
fancy | Player |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
7 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
212 |
| Попадань: |
39 |
| DMG: |
945 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 червня 2026 г, 22:59 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
14 |
| Виграно за Т: |
12 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 179 |
Fancy | player |
9 |
7 |
2 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
179 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
9 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
152 |
| Попадань: |
45 |
| DMG: |
1229 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
5 хв. 39 сек. |
| Останнє відвідування: |
10 липня 2026 г, 20:05 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 180 |
NaGiBaToR228 |
5 |
3 |
1 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
180 |
| Нік: |
NaGiBaToR228 |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
121 |
| Попадань: |
31 |
| DMG: |
763 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 хв. 38 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 червня 2026 г, 21:45 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
10 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
4 |
|