| 181 |
DocTor |
23 |
7 |
12 |
M+ (118)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
181 |
| Нік: |
DocTor |
| Скіл: |
M+ (118)
|
| Вбивств: |
23 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
891 |
| Попадань: |
100 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4666 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
23 хв. 55 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 вересня 2026 г, 16:37 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
27 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
14 |
|
| 182 |
Unikov |
36 |
20 |
7 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
182 |
| Нік: |
Unikov |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
36 |
| Смертей: |
20 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
486 |
| Попадань: |
100 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3880 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
21 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
Учора в 10:20 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
49 |
| Виграно за Т: |
13 |
| Виграно за CT: |
19 |
|
| 183 |
4eRT9ka |
62 |
47 |
8 |
M+ (115)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
183 |
| Нік: |
4eRT9ka |
| Скіл: |
M+ (115)
|
| Вбивств: |
62 |
| Смертей: |
47 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2736 |
| Попадань: |
344 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
12771 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 8 хв. 31 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 вересня 2026 г, 19:53 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
62 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
30 |
|
| 184 |
ShVeD |
36 |
21 |
2 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
184 |
| Нік: |
ShVeD |
| Скіл: |
M (108)
|
| Вбивств: |
36 |
| Смертей: |
21 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
671 |
| Попадань: |
123 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3586 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
16 хв. 56 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 вересня 2026 г, 14:38 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
41 |
| Виграно за Т: |
30 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 185 |
мамут |
28 |
13 |
2 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
185 |
| Нік: |
мамут |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
28 |
| Смертей: |
13 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
405 |
| Попадань: |
96 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3050 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 36 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 год. тому |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
24 |
| Виграно за Т: |
15 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 186 |
Fancy | player |
32 |
17 |
4 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
186 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
32 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
808 |
| Попадань: |
114 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3911 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
24 вересня 2026 г, 17:47 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
34 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
19 |
|
| 187 |
Shved |
166 |
151 |
40 |
H- (139)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
187 |
| Нік: |
Shved |
| Скіл: |
H- (139)
|
| Вбивств: |
166 |
| Смертей: |
151 |
| Вбивств у голову: |
40 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
6483 |
| Попадань: |
942 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
32682 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
5 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 год. 30 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 год. тому |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
196 |
| Виграно за Т: |
50 |
| Виграно за CT: |
32 |
|
| 188 |
Fen4ik'5 |
23 |
8 |
3 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
188 |
| Нік: |
Fen4ik'5 |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
23 |
| Смертей: |
8 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
454 |
| Попадань: |
64 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
1985 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 6 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 вересня 2026 г, 01:13 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
24 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 189 |
AntonPiton(Ua) |
34 |
19 |
17 |
M+ (119)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
189 |
| Нік: |
AntonPiton(Ua) |
| Скіл: |
M+ (119)
|
| Вбивств: |
34 |
| Смертей: |
19 |
| Вбивств у голову: |
17 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1123 |
| Попадань: |
153 |
| Суїцидів: |
1 |
| DMG: |
6488 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
37 хв. |
| Останнє відвідування: |
1 жовтня 2026 г, 22:15 |
| Заходів: |
4 |
| Зіграно раундів: |
22 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 190 |
4 |
51 |
36 |
9 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
190 |
| Нік: |
4 |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
51 |
| Смертей: |
36 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1612 |
| Попадань: |
186 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
6150 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
27 хв. 26 сек. |
| Останнє відвідування: |
4 жовтня 2026 г, 17:06 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
58 |
| Виграно за Т: |
11 |
| Виграно за CT: |
22 |
|
| 191 |
lublu pivo |
50 |
35 |
4 |
M+ (120)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
191 |
| Нік: |
lublu pivo |
| Скіл: |
M+ (120)
|
| Вбивств: |
50 |
| Смертей: |
35 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
954 |
| Попадань: |
94 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
6894 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
57 хв. 44 сек. |
| Останнє відвідування: |
Позавчора в 19:13 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
58 |
| Виграно за Т: |
19 |
| Виграно за CT: |
11 |
|
| 192 |
Vaxxabayt |
32 |
18 |
8 |
M (109)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
192 |
| Нік: |
Vaxxabayt |
| Скіл: |
M (109)
|
| Вбивств: |
32 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
635 |
| Попадань: |
92 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3568 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
13 хв. 41 сек. |
| Останнє відвідування: |
Позавчора в 13:56 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
22 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
10 |
|
| 193 |
lAnGl Dashik |
68 |
54 |
20 |
M+ (124)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
193 |
| Нік: |
lAnGl Dashik |
| Скіл: |
M+ (124)
|
| Вбивств: |
68 |
| Смертей: |
54 |
| Вбивств у голову: |
20 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1555 |
| Попадань: |
282 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
10535 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 21 хв. |
| Останнє відвідування: |
29 хв. тому |
| Заходів: |
7 |
| Зіграно раундів: |
88 |
| Виграно за Т: |
33 |
| Виграно за CT: |
11 |
|
| 194 |
Devas |
90 |
76 |
30 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
194 |
| Нік: |
Devas |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
90 |
| Смертей: |
76 |
| Вбивств у голову: |
30 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2538 |
| Попадань: |
346 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
14247 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 9 хв. 8 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 вересня 2026 г, 14:35 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
111 |
| Виграно за Т: |
43 |
| Виграно за CT: |
21 |
|
| 195 |
Беня |
25 |
11 |
1 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
195 |
| Нік: |
Беня |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
25 |
| Смертей: |
11 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
514 |
| Попадань: |
108 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3274 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 жовтня 2026 г, 14:50 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
21 |
| Виграно за Т: |
16 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 196 |
Санек |
60 |
46 |
15 |
M (114)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
196 |
| Нік: |
Санек |
| Скіл: |
M (114)
|
| Вбивств: |
60 |
| Смертей: |
46 |
| Вбивств у голову: |
15 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1191 |
| Попадань: |
163 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
9129 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
53 хв. 50 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 год. тому |
| Заходів: |
7 |
| Зіграно раундів: |
79 |
| Виграно за Т: |
11 |
| Виграно за CT: |
40 |
|
| 197 |
smo_0ke |
25 |
11 |
7 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
197 |
| Нік: |
smo_0ke |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
25 |
| Смертей: |
11 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
329 |
| Попадань: |
59 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2372 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 вересня 2026 г, 16:46 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
20 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
15 |
|
| 198 |
Gnom |
40 |
26 |
7 |
M (107)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
198 |
| Нік: |
Gnom |
| Скіл: |
M (107)
|
| Вбивств: |
40 |
| Смертей: |
26 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1566 |
| Попадань: |
200 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
6845 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
59 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
6 жовтня 2026 г, 20:10 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
45 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
25 |
|
| 199 |
frank |
37 |
23 |
10 |
M+ (116)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
199 |
| Нік: |
frank |
| Скіл: |
M+ (116)
|
| Вбивств: |
37 |
| Смертей: |
23 |
| Вбивств у голову: |
10 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1318 |
| Попадань: |
104 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4000 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
28 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 год. тому |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
41 |
| Виграно за Т: |
21 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 200 |
maj |
43 |
29 |
6 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
200 |
| Нік: |
maj |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
43 |
| Смертей: |
29 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1199 |
| Попадань: |
243 |
| Суїцидів: |
1 |
| DMG: |
9284 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
48 хв. 12 сек. |
| Останнє відвідування: |
24 вересня 2026 г, 10:55 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
62 |
| Виграно за Т: |
21 |
| Виграно за CT: |
20 |
|
| 201 |
Uzay Traksu! |
45 |
31 |
16 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
201 |
| Нік: |
Uzay Traksu! |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
45 |
| Смертей: |
31 |
| Вбивств у голову: |
16 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
673 |
| Попадань: |
136 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
6392 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
32 хв. 27 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 вересня 2026 г, 18:03 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
55 |
| Виграно за Т: |
9 |
| Виграно за CT: |
22 |
|
| 202 |
GSClient | gam1ngcs-ms |
34 |
21 |
5 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
202 |
| Нік: |
GSClient | gam1ngcs-ms |
| Скіл: |
M (106)
|
| Вбивств: |
34 |
| Смертей: |
21 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
525 |
| Попадань: |
137 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3646 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. 27 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 жовтня 2026 г, 14:53 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
39 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
20 |
|
| 203 |
[B] K o H T p E |
19 |
6 |
3 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
203 |
| Нік: |
[B] K o H T p E |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
19 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
276 |
| Попадань: |
76 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3136 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
13 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 вересня 2026 г, 09:51 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
19 |
| Виграно за Т: |
12 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 204 |
toyota na gazu |
26 |
13 |
4 |
M (114)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
204 |
| Нік: |
toyota na gazu |
| Скіл: |
M (114)
|
| Вбивств: |
26 |
| Смертей: |
13 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
619 |
| Попадань: |
93 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3027 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
13 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 жовтня 2026 г, 19:49 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
31 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
24 |
|
| 205 |
dima02 |
18 |
5 |
13 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
205 |
| Нік: |
dima02 |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
18 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
13 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
423 |
| Попадань: |
53 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2919 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
5 хв. 58 сек. |
| Останнє відвідування: |
4 жовтня 2026 г, 11:04 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
18 |
| Виграно за Т: |
13 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 206 |
LLA |
13 |
0 |
8 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
206 |
| Нік: |
LLA |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
13 |
| Смертей: |
0 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
23 |
| Попадань: |
20 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4239 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 6 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 вересня 2026 г, 10:33 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 207 |
Вадим |
29 |
16 |
3 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
207 |
| Нік: |
Вадим |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
29 |
| Смертей: |
16 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
387 |
| Попадань: |
86 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2895 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
13 хв. 9 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 жовтня 2026 г, 13:12 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
30 |
| Виграно за Т: |
12 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 208 |
tipok |
31 |
18 |
5 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
208 |
| Нік: |
tipok |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
31 |
| Смертей: |
18 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
972 |
| Попадань: |
142 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4319 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
16 хв. 51 сек. |
| Останнє відвідування: |
Учора в 10:28 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
41 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
23 |
|
| 209 |
Bob. |
27 |
15 |
5 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
209 |
| Нік: |
Bob. |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
27 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
515 |
| Попадань: |
82 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2960 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 24 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 жовтня 2026 г, 16:26 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
28 |
| Виграно за Т: |
12 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 210 |
Serejkaaa |
21 |
9 |
3 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
210 |
| Нік: |
Serejkaaa |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
21 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
403 |
| Попадань: |
70 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2823 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 хв. 11 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 жовтня 2026 г, 17:28 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
16 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
4 |
|