| 211 |
Fancy | player |
1 |
0 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
211 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
0 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
48 |
| Попадань: |
5 |
| DMG: |
112 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 хв. 52 сек. |
| Останнє відвідування: |
2 липня 2026 г, 22:04 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
8 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 212 |
Dnepr |
1 |
0 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
212 |
| Нік: |
Dnepr |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
0 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
3 |
| Попадань: |
2 |
| DMG: |
172 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
36 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 липня 2026 г, 19:34 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
2 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 213 |
Bandit |
3 |
2 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
213 |
| Нік: |
Bandit |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
95 |
| Попадань: |
16 |
| DMG: |
460 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 хв. 26 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 червня 2026 г, 18:49 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
8 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 214 |
Ing06 |
5 |
4 |
2 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
214 |
| Нік: |
Ing06 |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
318 |
| Попадань: |
23 |
| DMG: |
627 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 6 сек. |
| Останнє відвідування: |
3 серпня 2026 г, 22:03 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
11 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
8 |
|
| 215 |
Lord2010228 |
2 |
1 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
215 |
| Нік: |
Lord2010228 |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
45 |
| Попадань: |
11 |
| DMG: |
308 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 хв. 14 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 19:07 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
4 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 216 |
KyJIbTyPuCT |
2 |
1 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
216 |
| Нік: |
KyJIbTyPuCT |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
32 |
| Попадань: |
11 |
| DMG: |
287 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 хв. 25 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 липня 2026 г, 16:47 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
6 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 217 |
rahik |
18 |
17 |
3 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
217 |
| Нік: |
rahik |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
18 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
342 |
| Попадань: |
92 |
| DMG: |
3092 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
27 хв. 30 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 липня 2026 г, 15:10 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
32 |
| Виграно за Т: |
9 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 218 |
DJEK |
1 |
0 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
218 |
| Нік: |
DJEK |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
0 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
12 |
| Попадань: |
4 |
| DMG: |
140 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 хв. 22 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 липня 2026 г, 15:38 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
2 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 219 |
Trava420 |
4 |
3 |
3 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
219 |
| Нік: |
Trava420 |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
72 |
| Попадань: |
10 |
| DMG: |
544 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 липня 2026 г, 21:58 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
5 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 220 |
Warrior |
13 |
12 |
5 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
220 |
| Нік: |
Warrior |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
13 |
| Смертей: |
12 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
273 |
| Попадань: |
65 |
| DMG: |
1918 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
22 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 21:54 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
28 |
| Виграно за Т: |
14 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 221 |
Fancy | player |
3 |
2 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
221 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
87 |
| Попадань: |
14 |
| DMG: |
351 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 хв. 29 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 серпня 2026 г, 22:22 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
4 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 222 |
G_G |
44 |
43 |
14 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
222 |
| Нік: |
G_G |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
44 |
| Смертей: |
43 |
| Вбивств у голову: |
14 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1010 |
| Попадань: |
210 |
| DMG: |
6489 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
9 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
50 хв. 54 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 16:23 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
87 |
| Виграно за Т: |
42 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 223 |
XXXTENTATION |
1 |
0 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
223 |
| Нік: |
XXXTENTATION |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
0 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
3 |
| Попадань: |
1 |
| DMG: |
56 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 хв. 28 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 липня 2026 г, 15:16 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
4 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 224 |
maestro |
8 |
7 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
224 |
| Нік: |
maestro |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
8 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
181 |
| Попадань: |
52 |
| DMG: |
1231 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. |
| Останнє відвідування: |
21 липня 2026 г, 22:33 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
22 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
15 |
|
| 225 |
eX |
3 |
2 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
225 |
| Нік: |
eX |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
153 |
| Попадань: |
18 |
| DMG: |
342 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
5 хв. 10 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 липня 2026 г, 12:01 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 226 |
x_killer24.7 |
2 |
1 |
2 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
226 |
| Нік: |
x_killer24.7 |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
14 |
| Попадань: |
8 |
| DMG: |
294 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 хв. 54 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 20:59 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
2 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 227 |
гРЕЧКА |
2 |
1 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
227 |
| Нік: |
гРЕЧКА |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
96 |
| Попадань: |
8 |
| DMG: |
210 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 54 сек. |
| Останнє відвідування: |
27 липня 2026 г, 19:32 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
5 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 228 |
NAZAR PRO |
10 |
10 |
1 |
M- (97)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
228 |
| Нік: |
NAZAR PRO |
| Скіл: |
M- (97)
|
| Вбивств: |
10 |
| Смертей: |
10 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
187 |
| Попадань: |
53 |
| DMG: |
1369 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 серпня 2026 г, 17:48 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
18 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
15 |
|
| 229 |
M.I.N.D. |
2 |
2 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
229 |
| Нік: |
M.I.N.D. |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
31 |
| Попадань: |
8 |
| DMG: |
272 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 хв. 12 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 21:40 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
2 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 230 |
OLDFRIENDS |
15 |
15 |
6 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
230 |
| Нік: |
OLDFRIENDS |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
15 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
693 |
| Попадань: |
103 |
| DMG: |
2497 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
27 хв. 26 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 00:24 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
47 |
| Виграно за Т: |
22 |
| Виграно за CT: |
15 |
|
| 231 |
Max |
6 |
6 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
231 |
| Нік: |
Max |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
199 |
| Попадань: |
34 |
| DMG: |
837 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
9 хв. 21 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 22:33 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
10 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 232 |
fazzza+ |
1 |
1 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
232 |
| Нік: |
fazzza+ |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
16 |
| Попадань: |
5 |
| DMG: |
93 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 хв. 16 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 серпня 2026 г, 22:46 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
3 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 233 |
Nemiroff |
3 |
3 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
233 |
| Нік: |
Nemiroff |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
101 |
| Попадань: |
16 |
| DMG: |
411 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
5 хв. 30 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 21:33 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
5 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 234 |
KATAN EBET PIZDU |
24 |
24 |
13 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
234 |
| Нік: |
KATAN EBET PIZDU |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
24 |
| Смертей: |
24 |
| Вбивств у голову: |
13 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
481 |
| Попадань: |
120 |
| DMG: |
4327 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
25 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
1 серпня 2026 г, 22:46 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
53 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
25 |
|
| 235 |
Fancy | player |
4 |
4 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
235 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
71 |
| Попадань: |
22 |
| DMG: |
591 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 21 сек. |
| Останнє відвідування: |
30 липня 2026 г, 20:45 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 236 |
(1)Fancy | player |
1 |
1 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
236 |
| Нік: |
(1)Fancy | player |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
24 |
| Попадань: |
9 |
| DMG: |
274 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 хв. 53 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 липня 2026 г, 20:52 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
5 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 237 |
Chip |
1 |
1 |
0 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
237 |
| Нік: |
Chip |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
32 |
| Попадань: |
7 |
| DMG: |
151 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 серпня 2026 г, 15:24 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
5 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 238 |
Fancy | player |
1 |
1 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
238 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
102 |
| Попадань: |
6 |
| DMG: |
217 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 31 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 липня 2026 г, 19:40 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 239 |
@ M b@r |
3 |
3 |
2 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
239 |
| Нік: |
@ M b@r |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
72 |
| Попадань: |
16 |
| DMG: |
410 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 хв. 42 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 21:31 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
5 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 240 |
Criss |
6 |
6 |
2 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
240 |
| Нік: |
Criss |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
114 |
| Попадань: |
25 |
| DMG: |
836 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
4 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
11 хв. 13 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 серпня 2026 г, 16:52 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
7 |
| Виграно за CT: |
0 |
|