| 241 |
Fancy | player |
1 |
1 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
241 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
82 |
| Попадань: |
2 |
| DMG: |
491 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 54 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 липня 2026 г, 17:22 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
11 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 242 |
ms-tut | Next Player |
9 |
9 |
3 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
242 |
| Нік: |
ms-tut | Next Player |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
9 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
149 |
| Попадань: |
32 |
| DMG: |
1092 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 серпня 2026 г, 22:11 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
12 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 243 |
SEN999))) |
1 |
1 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
243 |
| Нік: |
SEN999))) |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
14 |
| Попадань: |
5 |
| DMG: |
142 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 хв. 54 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 г, 20:05 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
4 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 244 |
Паля |
1 |
1 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
244 |
| Нік: |
Паля |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
35 |
| Попадань: |
8 |
| DMG: |
260 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 хв. |
| Останнє відвідування: |
20 серпня 2026 г, 16:55 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
5 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 245 |
Братислава |
11 |
11 |
3 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
245 |
| Нік: |
Братислава |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
11 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
428 |
| Попадань: |
64 |
| DMG: |
1781 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
18 хв. 52 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 липня 2026 г, 23:24 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
21 |
| Виграно за Т: |
9 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 246 |
Fancy | player |
3 |
3 |
1 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
246 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
100 |
| Попадань: |
27 |
| DMG: |
656 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 хв. 57 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 00:43 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 247 |
St3fa |
3 |
3 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
247 |
| Нік: |
St3fa |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
24 |
| Попадань: |
12 |
| DMG: |
414 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 хв. 13 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 липня 2026 г, 21:50 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
3 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 248 |
К.С.М |
29 |
29 |
13 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
248 |
| Нік: |
К.С.М |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
29 |
| Смертей: |
29 |
| Вбивств у голову: |
13 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
708 |
| Попадань: |
163 |
| DMG: |
4601 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
41 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 липня 2026 г, 22:49 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
47 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
11 |
|
| 249 |
Pavlik |
1 |
1 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
249 |
| Нік: |
Pavlik |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
24 |
| Попадань: |
4 |
| DMG: |
91 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
51 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 червня 2026 г, 21:44 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
2 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 250 |
Say_Hello_BitcH!) |
1 |
1 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
250 |
| Нік: |
Say_Hello_BitcH!) |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
1 |
| Смертей: |
1 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
29 |
| Попадань: |
2 |
| DMG: |
54 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 хв. 43 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 червня 2026 г, 01:15 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
4 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 251 |
İSMİMİ OKUYAN OÇ |
2 |
2 |
2 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
251 |
| Нік: |
İSMİMİ OKUYAN OÇ |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
12 |
| Попадань: |
5 |
| DMG: |
309 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
2 хв. 34 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 20:26 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
3 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 252 |
Bezumets |
17 |
17 |
1 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
252 |
| Нік: |
Bezumets |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
17 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
485 |
| Попадань: |
113 |
| DMG: |
2646 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
23 хв. 36 сек. |
| Останнє відвідування: |
11 липня 2026 г, 21:36 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
20 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
8 |
|
| 253 |
Player punk |
19 |
19 |
3 |
M (102)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
253 |
| Нік: |
Player punk |
| Скіл: |
M (102)
|
| Вбивств: |
19 |
| Смертей: |
19 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
433 |
| Попадань: |
113 |
| DMG: |
2641 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
3 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
25 хв. 11 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 червня 2026 г, 03:14 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
30 |
| Виграно за Т: |
16 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 254 |
Unikov |
4 |
4 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
254 |
| Нік: |
Unikov |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
149 |
| Попадань: |
19 |
| DMG: |
560 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 40 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 червня 2026 г, 16:58 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 255 |
bratka | racksavailble |
6 |
6 |
3 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
255 |
| Нік: |
bratka | racksavailble |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
124 |
| Попадань: |
38 |
| DMG: |
1111 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 45 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 червня 2026 г, 01:40 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 256 |
depression after masturbation |
6 |
6 |
3 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
256 |
| Нік: |
depression after masturbation |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
147 |
| Попадань: |
28 |
| DMG: |
864 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
9 хв. 32 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 червня 2026 г, 01:40 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
16 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 257 |
TATARIN Lisichansk |
41 |
41 |
13 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
257 |
| Нік: |
TATARIN Lisichansk |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
41 |
| Смертей: |
41 |
| Вбивств у голову: |
13 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1369 |
| Попадань: |
202 |
| DMG: |
6609 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
5 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 17 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 липня 2026 г, 13:13 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
104 |
| Виграно за Т: |
36 |
| Виграно за CT: |
29 |
|
| 258 |
ГУЛЬ67 |
11 |
11 |
3 |
M (101)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
258 |
| Нік: |
ГУЛЬ67 |
| Скіл: |
M (101)
|
| Вбивств: |
11 |
| Смертей: |
11 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
302 |
| Попадань: |
48 |
| DMG: |
1434 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 11 сек. |
| Останнє відвідування: |
4 липня 2026 г, 16:48 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
26 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
11 |
|
| 259 |
fossik36 |
3 |
3 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
259 |
| Нік: |
fossik36 |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
3 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
32 |
| Попадань: |
10 |
| DMG: |
344 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 червня 2026 г, 19:40 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
5 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 260 |
.karishka. |
5 |
5 |
1 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
260 |
| Нік: |
.karishka. |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
5 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
88 |
| Попадань: |
25 |
| DMG: |
621 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
5 хв. 14 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 липня 2026 г, 22:11 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
9 |
| Виграно за Т: |
3 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 261 |
MARI |
2 |
2 |
0 |
M (100)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
261 |
| Нік: |
MARI |
| Скіл: |
M (100)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
2 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
33 |
| Попадань: |
13 |
| DMG: |
476 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
4 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
23 серпня 2026 г, 23:44 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
5 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
2 |
|
| 262 |
SтRоGoПо}{yЙ нАФsЁ |
4 |
4 |
0 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
262 |
| Нік: |
SтRоGoПо}{yЙ нАФsЁ |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
169 |
| Попадань: |
26 |
| DMG: |
688 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
7 хв. 57 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 червня 2026 г, 01:43 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
7 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 263 |
Deka |
50 |
51 |
16 |
M- (98)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
263 |
| Нік: |
Deka |
| Скіл: |
M- (98)
|
| Вбивств: |
50 |
| Смертей: |
51 |
| Вбивств у голову: |
16 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1076 |
| Попадань: |
292 |
| DMG: |
8484 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 14 хв. 36 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 липня 2026 г, 15:55 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
118 |
| Виграно за Т: |
48 |
| Виграно за CT: |
11 |
|
| 264 |
ՏǷคℊ٤ttÍ |
8 |
9 |
1 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
264 |
| Нік: |
ՏǷคℊ٤ttÍ |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
8 |
| Смертей: |
9 |
| Вбивств у голову: |
1 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
121 |
| Попадань: |
44 |
| DMG: |
906 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. 15 сек. |
| Останнє відвідування: |
21 липня 2026 г, 16:14 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
12 |
| Виграно за Т: |
1 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 265 |
[ m9so.site ] 1^st.Sing |
12 |
13 |
4 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
265 |
| Нік: |
[ m9so.site ] 1^st.Sing |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
12 |
| Смертей: |
13 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
374 |
| Попадань: |
58 |
| DMG: |
1904 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
16 хв. 24 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 г, 22:42 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
30 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
4 |
|
| 266 |
-=VILLI=- |
92 |
93 |
9 |
M- (95)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
266 |
| Нік: |
-=VILLI=- |
| Скіл: |
M- (95)
|
| Вбивств: |
92 |
| Смертей: |
93 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2581 |
| Попадань: |
614 |
| DMG: |
14149 |
| Спроб розмінування: |
2 |
| Розмінувань: |
2 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 56 хв. 28 сек. |
| Останнє відвідування: |
10 липня 2026 г, 21:25 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
170 |
| Виграно за Т: |
62 |
| Виграно за CT: |
20 |
|
| 267 |
v rot viebu |
6 |
7 |
3 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
267 |
| Нік: |
v rot viebu |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
6 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
131 |
| Попадань: |
35 |
| DMG: |
984 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
9 хв. 34 сек. |
| Останнє відвідування: |
8 липня 2026 г, 15:07 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
20 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 268 |
[Fine-Boost] player |
4 |
5 |
3 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
268 |
| Нік: |
[Fine-Boost] player |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
75 |
| Попадань: |
14 |
| DMG: |
497 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 52 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 червня 2026 г, 02:40 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
14 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 269 |
КУЛІНАР |
4 |
5 |
3 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
269 |
| Нік: |
КУЛІНАР |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
4 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
299 |
| Попадань: |
22 |
| DMG: |
698 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
7 липня 2026 г, 20:39 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
14 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 270 |
Fancy | player |
2 |
3 |
0 |
M- (99)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
270 |
| Нік: |
Fancy | player |
| Скіл: |
M- (99)
|
| Вбивств: |
2 |
| Смертей: |
3 |
| Вбивств у голову: |
0 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
86 |
| Попадань: |
15 |
| DMG: |
459 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
3 хв. 20 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 червня 2026 г, 00:13 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
6 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
0 |
|