| 241 |
DED1993 |
65 |
47 |
16 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
241 |
| Нік: |
DED1993 |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
65 |
| Смертей: |
47 |
| Вбивств у голову: |
16 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
2578 |
| Попадань: |
316 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
10778 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
39 хв. 46 сек. |
| Останнє відвідування: |
22 серпня 2026 г, 13:55 |
| Заходів: |
4 |
| Зіграно раундів: |
99 |
| Виграно за Т: |
19 |
| Виграно за CT: |
37 |
|
| 242 |
Woody |
55 |
37 |
5 |
M+ (117)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
242 |
| Нік: |
Woody |
| Скіл: |
M+ (117)
|
| Вбивств: |
55 |
| Смертей: |
37 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1337 |
| Попадань: |
179 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
6143 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
28 хв. 23 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 серпня 2026 г, 17:33 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
60 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
27 |
|
| 243 |
Dukais |
41 |
23 |
5 |
M (114)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
243 |
| Нік: |
Dukais |
| Скіл: |
M (114)
|
| Вбивств: |
41 |
| Смертей: |
23 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
645 |
| Попадань: |
135 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
5504 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
20 хв. 56 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 серпня 2026 г, 17:28 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
43 |
| Виграно за Т: |
20 |
| Виграно за CT: |
3 |
|
| 244 |
. |
334 |
316 |
81 |
M (114)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
244 |
| Нік: |
. |
| Скіл: |
M (114)
|
| Вбивств: |
334 |
| Смертей: |
316 |
| Вбивств у голову: |
81 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
15007 |
| Попадань: |
1837 |
| Суїцидів: |
1 |
| DMG: |
68551 |
| Спроб розмінування: |
7 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 год. 28 хв. 19 сек. |
| Останнє відвідування: |
18 год. тому |
| Заходів: |
22 |
| Зіграно раундів: |
465 |
| Виграно за Т: |
106 |
| Виграно за CT: |
112 |
|
| 245 |
Woody |
45 |
27 |
6 |
M (105)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
245 |
| Нік: |
Woody |
| Скіл: |
M (105)
|
| Вбивств: |
45 |
| Смертей: |
27 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1154 |
| Попадань: |
141 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4480 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
20 хв. 27 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 12:42 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
42 |
| Виграно за Т: |
23 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 246 |
Boom4yk |
34 |
16 |
6 |
M+ (120)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
246 |
| Нік: |
Boom4yk |
| Скіл: |
M+ (120)
|
| Вбивств: |
34 |
| Смертей: |
16 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
798 |
| Попадань: |
116 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4770 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
31 хв. 3 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 серпня 2026 г, 19:07 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
29 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
7 |
|
| 247 |
^# |
27 |
10 |
3 |
M (106)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
247 |
| Нік: |
^# |
| Скіл: |
M (106)
|
| Вбивств: |
27 |
| Смертей: |
10 |
| Вбивств у голову: |
3 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
645 |
| Попадань: |
94 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3370 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
9 хв. 36 сек. |
| Останнє відвідування: |
17 серпня 2026 г, 15:10 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
20 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
14 |
|
| 248 |
xC-| haqi | |
27 |
10 |
4 |
M (111)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
248 |
| Нік: |
xC-| haqi | |
| Скіл: |
M (111)
|
| Вбивств: |
27 |
| Смертей: |
10 |
| Вбивств у голову: |
4 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1259 |
| Попадань: |
131 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3622 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
12 хв. 49 сек. |
| Останнє відвідування: |
9 серпня 2026 г, 14:27 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
28 |
| Виграно за Т: |
15 |
| Виграно за CT: |
5 |
|
| 249 |
BooM |
41 |
24 |
11 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
249 |
| Нік: |
BooM |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
41 |
| Смертей: |
24 |
| Вбивств у голову: |
11 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1324 |
| Попадань: |
144 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4983 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
19 хв. 17 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 12:51 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
40 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
23 |
|
| 250 |
yozZ |
65 |
48 |
12 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
250 |
| Нік: |
yozZ |
| Скіл: |
M (108)
|
| Вбивств: |
65 |
| Смертей: |
48 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1579 |
| Попадань: |
207 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
7434 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
40 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
28 серпня 2026 г, 20:06 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
78 |
| Виграно за Т: |
25 |
| Виграно за CT: |
21 |
|
| 251 |
KirMan |
71 |
55 |
12 |
M+ (116)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
251 |
| Нік: |
KirMan |
| Скіл: |
M+ (116)
|
| Вбивств: |
71 |
| Смертей: |
55 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
965 |
| Попадань: |
216 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
8676 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
38 хв. 39 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 год. тому |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
98 |
| Виграно за Т: |
35 |
| Виграно за CT: |
17 |
|
| 252 |
роблю куні |
43 |
27 |
2 |
M+ (118)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
252 |
| Нік: |
роблю куні |
| Скіл: |
M+ (118)
|
| Вбивств: |
43 |
| Смертей: |
27 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1651 |
| Попадань: |
179 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
5385 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
19 хв. 56 сек. |
| Останнє відвідування: |
20 серпня 2026 г, 15:05 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
43 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
13 |
|
| 253 |
Dexpiano |
23 |
7 |
9 |
M (111)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
253 |
| Нік: |
Dexpiano |
| Скіл: |
M (111)
|
| Вбивств: |
23 |
| Смертей: |
7 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
330 |
| Попадань: |
47 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2048 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
6 хв. 45 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 серпня 2026 г, 11:32 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
22 |
| Виграно за Т: |
5 |
| Виграно за CT: |
10 |
|
| 254 |
MYXA_XA_XA |
37 |
21 |
12 |
M+ (116)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
254 |
| Нік: |
MYXA_XA_XA |
| Скіл: |
M+ (116)
|
| Вбивств: |
37 |
| Смертей: |
21 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
1 |
| Пострілів: |
816 |
| Попадань: |
157 |
| Суїцидів: |
1 |
| DMG: |
6746 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
23 хв. 7 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 серпня 2026 г, 15:06 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
37 |
| Виграно за Т: |
14 |
| Виграно за CT: |
8 |
|
| 255 |
KILLER |
51 |
36 |
9 |
M (109)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
255 |
| Нік: |
KILLER |
| Скіл: |
M (109)
|
| Вбивств: |
51 |
| Смертей: |
36 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1288 |
| Попадань: |
188 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
5577 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
28 хв. 58 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 год. тому |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
49 |
| Виграно за Т: |
30 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 256 |
_MrPelmen_ |
34 |
19 |
6 |
M+ (122)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
256 |
| Нік: |
_MrPelmen_ |
| Скіл: |
M+ (122)
|
| Вбивств: |
34 |
| Смертей: |
19 |
| Вбивств у голову: |
6 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
625 |
| Попадань: |
117 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
5687 |
| Спроб розмінування: |
1 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
33 хв. 38 сек. |
| Останнє відвідування: |
15 серпня 2026 г, 10:35 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
35 |
| Виграно за Т: |
6 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 257 |
( |
30 |
15 |
7 |
M+ (121)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
257 |
| Нік: |
( |
| Скіл: |
M+ (121)
|
| Вбивств: |
30 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
3969 |
| Попадань: |
197 |
| Суїцидів: |
1 |
| DMG: |
7814 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
5 |
| Підірваних бомб: |
1 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
38 хв. 35 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 серпня 2026 г, 21:59 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
34 |
| Виграно за Т: |
18 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 258 |
EA7 |
32 |
17 |
8 |
M+ (127)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
258 |
| Нік: |
EA7 |
| Скіл: |
M+ (127)
|
| Вбивств: |
32 |
| Смертей: |
17 |
| Вбивств у голову: |
8 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
664 |
| Попадань: |
102 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4153 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
14 хв. 1 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 18:16 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
32 |
| Виграно за Т: |
17 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 259 |
T3mso |
39 |
24 |
2 |
M (113)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
259 |
| Нік: |
T3mso |
| Скіл: |
M (113)
|
| Вбивств: |
39 |
| Смертей: |
24 |
| Вбивств у голову: |
2 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1780 |
| Попадань: |
152 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4035 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
39 хв. 28 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 год. тому |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
39 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 260 |
UKRAINE |
41 |
26 |
10 |
M (108)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
260 |
| Нік: |
UKRAINE |
| Скіл: |
M (108)
|
| Вбивств: |
41 |
| Смертей: |
26 |
| Вбивств у голову: |
10 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
594 |
| Попадань: |
140 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
5450 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
19 хв. 47 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 серпня 2026 г, 12:42 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
55 |
| Виграно за Т: |
26 |
| Виграно за CT: |
6 |
|
| 261 |
Skon |
30 |
15 |
12 |
M+ (115)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
261 |
| Нік: |
Skon |
| Скіл: |
M+ (115)
|
| Вбивств: |
30 |
| Смертей: |
15 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
359 |
| Попадань: |
93 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
3877 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
18 хв. 33 сек. |
| Останнє відвідування: |
12 год. тому |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
30 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 262 |
.-/ |
113 |
98 |
24 |
M+ (121)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
262 |
| Нік: |
.-/ |
| Скіл: |
M+ (121)
|
| Вбивств: |
113 |
| Смертей: |
98 |
| Вбивств у голову: |
24 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
3725 |
| Попадань: |
473 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
15741 |
| Спроб розмінування: |
3 |
| Розмінувань: |
1 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 38 хв. 41 сек. |
| Останнє відвідування: |
16 год. тому |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
180 |
| Виграно за Т: |
51 |
| Виграно за CT: |
42 |
|
| 263 |
DoBrOdIy |
19 |
4 |
12 |
M (111)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
263 |
| Нік: |
DoBrOdIy |
| Скіл: |
M (111)
|
| Вбивств: |
19 |
| Смертей: |
4 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
119 |
| Попадань: |
35 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
1704 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
10 хв. 11 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 г, 15:19 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
27 |
| Виграно за Т: |
8 |
| Виграно за CT: |
13 |
|
| 264 |
Unikov |
21 |
6 |
7 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
264 |
| Нік: |
Unikov |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
21 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
136 |
| Попадань: |
84 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2994 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
9 хв. 21 сек. |
| Останнє відвідування: |
5 серпня 2026 г, 01:42 |
| Заходів: |
0 |
| Зіграно раундів: |
27 |
| Виграно за Т: |
21 |
| Виграно за CT: |
0 |
|
| 265 |
Tixxxiy |
38 |
24 |
12 |
M (114)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
265 |
| Нік: |
Tixxxiy |
| Скіл: |
M (114)
|
| Вбивств: |
38 |
| Смертей: |
24 |
| Вбивств у голову: |
12 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
922 |
| Попадань: |
157 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
5592 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
31 хв. 43 сек. |
| Останнє відвідування: |
19 серпня 2026 г, 13:00 |
| Заходів: |
3 |
| Зіграно раундів: |
42 |
| Виграно за Т: |
14 |
| Виграно за CT: |
8 |
|
| 266 |
meduzaaa |
20 |
6 |
5 |
M (112)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
266 |
| Нік: |
meduzaaa |
| Скіл: |
M (112)
|
| Вбивств: |
20 |
| Смертей: |
6 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
468 |
| Попадань: |
87 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2925 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
2 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
13 хв. 50 сек. |
| Останнє відвідування: |
14 серпня 2026 г, 17:56 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
15 |
| Виграно за Т: |
10 |
| Виграно за CT: |
1 |
|
| 267 |
StarGame |
35 |
21 |
7 |
M (110)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
267 |
| Нік: |
StarGame |
| Скіл: |
M (110)
|
| Вбивств: |
35 |
| Смертей: |
21 |
| Вбивств у голову: |
7 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
655 |
| Попадань: |
125 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
4267 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
17 хв. 58 сек. |
| Останнє відвідування: |
25 серпня 2026 г, 16:02 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
38 |
| Виграно за Т: |
2 |
| Виграно за CT: |
22 |
|
| 268 |
DARK |
37 |
23 |
9 |
M+ (117)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
268 |
| Нік: |
DARK |
| Скіл: |
M+ (117)
|
| Вбивств: |
37 |
| Смертей: |
23 |
| Вбивств у голову: |
9 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1339 |
| Попадань: |
147 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
5457 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
22 хв. 20 сек. |
| Останнє відвідування: |
26 серпня 2026 г, 19:57 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
41 |
| Виграно за Т: |
4 |
| Виграно за CT: |
16 |
|
| 269 |
KRolia |
19 |
5 |
5 |
M (103)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
269 |
| Нік: |
KRolia |
| Скіл: |
M (103)
|
| Вбивств: |
19 |
| Смертей: |
5 |
| Вбивств у голову: |
5 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
285 |
| Попадань: |
67 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
2213 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
0 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
8 хв. 12 сек. |
| Останнє відвідування: |
13 серпня 2026 г, 12:54 |
| Заходів: |
1 |
| Зіграно раундів: |
18 |
| Виграно за Т: |
0 |
| Виграно за CT: |
12 |
|
| 270 |
Свинопокалипсис |
64 |
50 |
19 |
M+ (128)
|
| Загальна інформація |
| Місце у статистиці: |
270 |
| Нік: |
Свинопокалипсис |
| Скіл: |
M+ (128)
|
| Вбивств: |
64 |
| Смертей: |
50 |
| Вбивств у голову: |
19 |
| Вбивств своїх: |
0 |
| Пострілів: |
1132 |
| Попадань: |
242 |
| Суїцидів: |
0 |
| DMG: |
11013 |
| Спроб розмінування: |
0 |
| Розмінувань: |
0 |
| Поставлених бомб: |
1 |
| Підірваних бомб: |
0 |
| додаткова інформація |
| Вбивства/Смерті: |
|
| Вбивства у голову: |
|
| Атака своїх: |
|
| Точність: |
|
| Час у грі: |
1 год. 14 хв. 8 сек. |
| Останнє відвідування: |
29 серпня 2026 г, 19:42 |
| Заходів: |
2 |
| Зіграно раундів: |
52 |
| Виграно за Т: |
15 |
| Виграно за CT: |
6 |
|